Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
nagyából tudom hogyan kéne csak az a baj hogy másfél éve nemet mondott. Akkor leszáltam róla de most megint tetszik. HELP PLS. 14\f
2011. jan. 19. 22:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ha nem akarod elmondani, akkor ne mondd el neki.. hanem inkább tegyél vmit hívd el vhova.. beszéljetek többet, legyetek együtt többet stb.. aztán ha ezekbe belemegy akkor előbb utóbb te is érezni fogod,hogy ő akar -e vmit (alapból ha elmegy veled, akk biztos nm vagy neki közömbös) szval ezekután h kimutattad az érzéseid, el is mond6od neki szavakkal :)
2011. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 bummalma válasza:
Ilyen esetben attól függ mennyire vagytok jóba. Mert ha elég jóba vagytok akkor ezt: tudod, mostanába többet érzek irántad ,újra előjött az az érzés, és tudom h nemet mondtál, de hidd el nagyon tetszel nekem! ..vagy hasonló.
2011. ápr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!