Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha idősebb?

Figyelt kérdés
Van egy srác kicsit idősebb én 13 vagyok ő 18 én tetszem neki és ő is nekem..csókoloztunk is már csak hát nem tudom..hogy szerintetek nagy baj a kor?:S
2011. jan. 19. 22:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk valaki 20 éves, a párja meg 25, vagy 30, meg 35, ott nincs akkora különbség.

Viszont a ti esetetekben ez óriási. Te még az általános iskolát sem fejezted be, ő pedig lassan érettségizik, és továbbtanul, vagy dolgozni kezd. Teljesen más az életfelfogásotok, a gondolkodásmódotok.

Ráadásul jó esetben egy kapcsolattól is mást vártok. Neked arról kéne szólnia, hogy szépen néztek egymásra, és kézenfogva sétáltok, esetleg csókolóztok. Viszont neki szexuális igényei is vannak.

Mindent összevetve, szerintem így nagy baj.

20/L

2011. jan. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

18 éves fiú, aki majd csak úgy önként lemond a dugásnak még a lehetőségéről is? Na peeersze, én meg megdugtam Hófehérkét a 7 törpe hátán...

13 éves lány = MAXIMUM 15 éves fiú!!!

majd később lehet magasabbra menni, az elfogadható korkülönbséget pedig %-ban kellene mérni, nem fix években.

2011. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!