Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-20 éves fiúk, titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves fiúk, titeket (miért) érdekelnek a 14-16 éves lányok?

Figyelt kérdés
miért nem a saját korosztályotoknál próbálkoztok?
2011. jan. 20. 17:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert a 18-20 éves lányok nem állnak le velük. :D Én is inkább választok egy 20-on éves, érettebb pasit, mint egy velem egykorú kisfiút, akinek még fontosabbak a haverok, az ivászat és a szórakozás. A fiúk ilyen korban még le vannak maradva a lányokhoz képest. Jobb egy olyan sráccal, aki már képes lenyugodni, megállapodni. A másik meg, hogy nem szeretném, ha egy 14 évessel kellene rivalizálnom a velem egykorú barátomért - ez egy idősebbnél normál esetben kizárva. Persze mindenki más, de a komolyabb 18-20 éves lányok biztosan így vannak ezzel. Bár ismerek olyat is, aki 19 éves lány létére 15 éves sráccal jár. Ízlések és pofonok. De szerintem a korombeli lányok nagy része inkább idősebbekre hajt. Én 19 éves vagyok, a barátom 23, de ez a 4 év korkülönbség pont tökéletes, mindketten nagyjából kibuliztuk már magunkat (persze néha 1-1 buli belefér még), az elmúlt években mindketten kiszórakoztuk magunkat a másik nemmel, most jó kicsit a nyugi. :) Úgy érzem, egy 19 évessel ezt nem tehetném meg ugyanígy.
2011. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdező egy 18-20 körüli lány aki egy 30-60 év körüli férfinak a felesége ahogy a többi korabeli lánynál...
2011. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nem olyan nagy korkülönbség.az a beteges dolog,mikor egy 35-40es férfi vágyik kapcsolatra egy tinilánnyal :S pedo
2011. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok :)
2011. jan. 22. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!