Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés

Háát..először is az edzőmről lene szó ! Úgy kezdődött ,hogy azt mondta hogy "szereti a szép két csillogó szememet"...,utánna azt mondta hogy "szép vagyok" én azt is mondta már ,hogy "tündérkém" ! Volt egy ünnepség (szilveszteri) dec. 31-én ...szóval és megkínált felnőtt pezsgővel de én nem kértem ! Utánna pedig ki akart kísérni de mondtam neki ,hogy nem kell de mondta hogy "aggódik" értem !

Bocsi a hosszú szövegért ! De szerintetek mit akarhat ?


2011. jan. 21. 15:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na majd beszélek én ezzel az edzővel lányom.

Ki ez mi ez?


:D

2011. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az elmondottak alapján magam is valószínűsítem, hogy egy pedofil hajlamú kéjencről van szó (bár már láttam olyan lányt, akiről képtelen voltam elhinni, hogy csak 12 éves...), de biztosra nem mondhatjuk.

Először is fontos szempont, hogy más lányokkal is így viselkedik-e, vagy csak Veled. Ha csak Veled, akkor sajnos elég valószínű, hogy a vonzalma bővelkedik hátsó (és elülső :D) szándékokban.

Viszont ez esetben mindenképpen szólj az apádnak róla. Mármint Az Apád vagyok nagyon jó fej, tényleg, :) de jelen esetben úgy értem, hogy szólj róla az édesapádnak/nevelőapádnak!

2011. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
háát... nem hiszem ,hogy más lányokkal is így viselkedne...nem tom...:(
2011. jan. 22. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!