Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen ugy nézek ki mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen ugy nézek ki mint egy babaarcu 16éves kisfiu, lányokat kérdezem nektek ez bejönne? Barátnőm még nem igazán volt mert hát ha megtudták hogy valójában hány éves vagyok kaptam egy szép kosarat. Miért van ez igy?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 17:56
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

"Ai ezt a kommentet irta akkor te a cipőbe leszel szerelmes meg a adidas pulcsiba? érdekes figura lehetsz."


Nem, de amíg úgy öltözöl mint egy katona addig ne is számíts rá, hogy szóba állnak veled a lányok.

Egyébként 20/F vagyok.

Nem a márka a lényeg csak arra akartam utalni, hogy trendibben kéne öltöznöd.

2011. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Elárulom srácok, hogy a nők az elegáns férfiaktól őrülnek meg igazán, nem a trendi menő minden második emberen megtalálható tucatgöncöktől :)
2011. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Az öltönyösök?
2011. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Például :)

Ezerszer hamarabb fordulunk meg egy öltönyös férfi után, mint a 23. ugyanolyan szabású pólós srác után. Az öltöny, ing férfiasságot sugároz, ez a trendiség pedig divatot. A nők pedig a férfiakat szeretik.

2011. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Nem öltözök ugy mint egy katona te nem tudod miért voltam terepruhában akkor egyébként vaddisznóhajtás elött volt.

Csajtéma is emberfüggö aki akar csajozik aki meg nem akar az meg nem. De én már belefáradtam a sok sikertelenségbe egyszerüen nem megy de miért pont velem baszik igy ki a sors. Körülnézek a környezetembe pl. ott az msn üzenöfal látom sok ismerösnél kint van a szivecske meg igy szeretlek béby ugy szeretlek. Fáj nekem miért nincs ez ????? Pedig egy áldott jó lélek vagyok az a fajta ki tüzbe tenné másért a kezét ha kell. Sokan ezt nem értékelik.

2011. jan. 23. 18:14
 26/35 anonim válasza:

Szia!

Én egy 17 éves lány vagyok és semmi gond a külsőddel éppen annyira vagy férfias amennyire kell :D

Nem tudom hogy öltözködsz mert a képekből nem derül ki de nem is az a fontos hanem ha kedves vagy lányokhoz rájönnek hogy egy főnyeremény vagy számukra :D

2011. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Sztem nem nézel ki rosszul. Szabad kérdezni, milyen magas vagy, és hány kiló?
2011. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Végre valami biztató szavak is kerültek ide,

170/60 nem vagyok az a ketteslétra alkatu :D

2011. jan. 23. 18:37
 29/35 anonim ***** válasza:
Ismerek egy srácot, hasonló (külsőre és alkatra, csak ő 54 kiló), mint Te, Neki sem volt barátnője 20 éves koráig. Neki mindig a fiatalabb lányok körében volt sikere, 21 évesen egy 15 éves csajjal járt. Lehet, ebben az irányban kéne szétnézned :)
2011. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:

Szia!

Bocsi hogy a saját példámat hozom föl de csak igy tudom szemléltettni a dolgot:)

17 éves lány vagyok és nem vlt még barátom de egyszer elkezdtem azt hogy ha vlt egy kis időm becsuktam a szemem és arra gondoltam miylen jó lenne ha lenne barátom erre rá 2 hétre megjelent egy srác az életembe és megkérdezte járok-e vele mire én azt válaszoltam nem de sokkal nagyobb önbizalmam vlt és sorra jönnek a srácok akik közül választhatok :D és kevésbé elképzelhetettlen hogy egyszre boldog pár kapcs.-ban fogok élni :)

2011. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!