Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen ugy nézek ki mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen ugy nézek ki mint egy babaarcu 16éves kisfiu, lányokat kérdezem nektek ez bejönne? Barátnőm még nem igazán volt mert hát ha megtudták hogy valójában hány éves vagyok kaptam egy szép kosarat. Miért van ez igy?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 17:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Szia!

Saját példámból kiindulva-a lányok a nagydumás, magabiztos fiúkat kedvelik. Szóval azt tanácsolom, ne is törődj a külsőddel, gyúrj inkább a magabiztosságra és gyakorolj be pár kevésbé röhejes csajozós dumát. Ja és ne görcsölj rá a csajozós témára. Most inkább szánj egy kis időt magadra aztán ha úgy érzed "készen állsz" mehet a csajozás :)

2011. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot, a dumámmal nincs gond, a jókor jóhelyen elsütött viccekhez értek a legjobban lehet ez is a bajom mindenböl viccet csinálok :D Én magam sem értem mit nem csinálok jól szóval nem egyszavas ember vagyok.

Bár lehetne a lányok fejével gondolkodni de sajnos NEM :D

2011. jan. 23. 20:42
 33/35 anonim válasza:

Sztem te nem szeretnéd hogy a mi fejünkkel gondolkodj :)

Durva dolgokat tudnál meg :)xD

2011. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal semmi baj sincs, hogy fiatalabbnak tűnsz mint amennyi vagy. Sok lány oda van a kisfiús, babaarcú pasikért. Én pont nem ebbe a kategóriába tartozok, de ettől még sok más lánynak tetszel és tetszhetsz.
2011. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Voltak bunko es röhejes kommentek ;) en is kb úgy nézek ki arcra most is, mint 12evesen... De nem gaz annyira igy 6evvel utána sem, csak annyi a különbség, hogy 2meteres égimeszelő lettem xD Amúgy meg en örülök is neki, mert nagyapám volt ilyen, 40evesen készült róla egy kép, azt hitte mindenki aki látta a képet, hogy 20volt, most 91eves es csak a két szeme sarkánál ráncosodott, remekül tartja magát.. Szóval ha szerencsem van, akkor jo geneket örököltem :) a "babaarc" előnye, hogy sokat lehet spórolni borotván xD
2016. máj. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!