Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek el fogja felejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el fogja felejteni, hogy megmondtam neki, hogy tetszik? Ha igen, akkor kb. mikor?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiu es masfel honapja el is mondtam neki. O nem valaszolt semmit ra. Arra lennek kivancsi, hogy ha talalkozunk, nem jut-e neki eszebe, hogy ez a csaj szerelmet vallott nekem vagy ugyanugy tekint ram, mint mas lanyokra?
2011. jan. 22. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet nem lehet elfelejteni,ha meglát,biztos hogy eszébe fog jutni!
2011. jan. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én se felejteném el, ha vki azt mondja nekem, hogy tetszem neki. Viszont az, hogy tetszik vki, és hogy szerelmes vagy, az két nagyon különböző dolog...

Vannak fiúk, akik tetszenek, mégsem kezdenék velük semmit, mert viszont szerelmes csak egy valakibe vagyok.

2011. jan. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!