Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Válaszolnátok pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

1. Borotváljátok,vagy gyantázzátok ott lenn?

Aki borotválja,hh nem pattogzódik ki? Hogyan csinálja?

Aki gyantázza,és budapesti tud mondani egy már bevált kozmetikust aki megcsinálja? nagyon fáj?

kb mennyibe kerül

2. Budapesten tudnátok ajánlani nekem egy nőgyógyászt aki nektek is bevált?

Ha elmegyek hozzá,és akár bajom is van,szüleimnek nem kell tudnia róla ugye?

köszönöm az értelmes válaszokat.


2011. jan. 22. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

csak a borotválkozós kérdésre tudok válaszolni: én csak a szőr növekedésével azonos irányba borotválok, különben nekem is kipattog, benő, begyullad. nem olyan sima, de mindenképpen szebb, mintha totál begyulladna másnapra.

én is gondolkodom egyébként a gyantán...

2011. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Alkalmanként borotválom.Főleg a nyári időszakban, ami érthető.Egyébként kb. 1,5-5 havonta borotválom, persze a bikinivonalat rendszeresen. Nincs semmi praktikám borotváláshoz. Azt szokták modnani, hogy a szőr növekedésével megegyező irányba kell borotválni, hogy ne pattogjon ki, de nekem úgy nem viszi le az összes szőrt, ezért ellentétesen is végig szoktam húzni.Talán annyi a praktikám, hogy zuhanyozás után hintőport használok! Nem szokott kipattogni.

Viszont nem tartós.Most nem gond, mert nincs barátom, de majd ha idősebb leszek, lehet, hogy kipróbálom a gyantázást.


Orvost nem tudok ajánlani, nem pesti vagyok, nem is voltam még nődokinál:)

A szüleidnek nem feltétlenül kell tudnia róla, de nyugodtan elmondhatod, hiszen ez természetes dolog.

15/L

2011. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

ahogy elnézem neten a dolgokat 1500-2000 körül van a fazongyanta

2011. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én borotválom 1-2 naponta a szőrnövekedéssel ellentétesen.sok borotvahabot kenek rá és jó minőségű 3pengés női borotvát használok,szóval csak néha pattog ki,de nekem így jobban tetszik, mint ha borostás lenne picit.


csak akkor lesz ingyenes a nőgyógyász, ha a lakhelyed szerinti besorolás alapján mész!tehát ha pl I.,II. vagy XII. kerületi vagy, a János kórházban lesz neked ingyenes a rendelés. a többi kerület tekintetében meg kell nézned az interneten, hogy hova tartozol.


egyébként a magánrendelés kb 7000ft-tól kezdődik alkalmanként,Dr. Szathmáry Gábort tudom neked ajánlani a Gazdagréti téren.Ő egyébként a Jánosban is rendel, meg kell nézni az interneten a hónap beosztásában, hogy épp mikor ügyel.

20/L

2011. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt a borotválásról olvashatsz bővebben:

[link]


Amúgy én nem hagynám, hogy valaki gyantázza, kozmetikus, áá takarodjon már XD

2011. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem a kozmetikusom gyantázza és nagyon fáj de 1 hónapig szép selymes puha semmi szőr
2011. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a nőgyógyászhoz akkor kel menni amikor nincs meg a menszeszed
2011. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

borotva

palmolive tusfürdő,

1 kád meleg víz,

szőrnövéssel ellentétesen,

szárazra törlés utána neogranormon,

semmi baja nem lesz:)

egyébként mostanában már epillálom, de nagy kínok közepette:S

2011. jan. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!