Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Mennyire szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mennyire szeretitek a félvér lányokat, fiúkat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 21:03
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt még dolgom ilyen emberrel,de kiváncsi lennék egy fél néger fiúra,viszont nem vok lezbi de a félnéger lányoknak nagyon szép arcuk van szerintem.
2009. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
83%
Szntem a félvérek naon cukik és naon szépek!!! Örülnék ha összehozna engem a sors egy ilyen pasival...
2009. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
39%

Az előző válaszoló vagyok: nekem naon nem a "ferdeszemű"-magyar pasik jönnek be, hanem a "fekete"-magyar pasik

A legjobb : Kubai magyar pasik (mondjuk a kubaiak magyar vér nélkül is bazi vonzzóak)

2009. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
32%
nekem nem jönnek be..semmilyen téren sem.
2009. febr. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
33%
NEM, NEM és NEM. Én maradok a szöke, kék szeműnél.
2009. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
80%

SZIASZTOK!

A LÁNYOKNAK NÉHÁNY INFÓ!NOS OLVASTAM A HOZZÁSZÓLÁSOKAT!EGY BIZTOS!TELJESEN MÁSOK A FÉLVÉREK!SOKKAL ROMANTIKUSABBAK,A LELKIBEÁLLÍTOTTSÁGUK MÁS,SZERETETÜK MELEG ÉS ŐRRÜLETESEN SZENVEDÉLYES.ÉS A SEX:))))))))HM. KÜLÖNLEGESNEK TARTJÁK.VALÓBAN.NEM MEGSZOKOTT MAGYARORSZÁGON.NEM SOK VAN ITT.DE FIATAL CSITRIVEL NE KEZDJETEK MERT MINT ÁLTALÁBAN,CSAK IDÉTLENKEDIK!AZ MEG SENKINEK NEM JO!AZ USA-BAN A KLIPPEKBEN NEM VÉLETLEN AZ A SOK ROMANTIKUS JELENET.VAJON MIÉRT?MERT OTT EZ A MEGSZOKOTT.LÁSD USHER,NEYO,R KELLY, STB.AZOK AKIK MEG IDEGENKEDNEK NEM TUDJÁK MIT HAGYNAK KI.AKÁR FIU AKÁR LÁNY!ÜDV!

CHOKLATBOY!

SZÉP NAPOT MINDENKINEK.

FÉLVÉR FIU:)

2009. márc. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
21%
Egyátalán nem. Számomra undorítóak.
2009. márc. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
mekkora szánalmas egy ember vagy te.
2009. márc. 9. 19:48
 19/30 anonim ***** válasza:
77%
A nagybetűs srácnak naon igaza van és a kérdezőnek is és aki közöttük van az egy fajgyűlölő s.gfej!!! (finoman)
2009. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
10%
Nem fajgyülölő segg.fej csak más a véleménye. de persze ti a nagy toleranciátokkal nem tudjátok elfogadni, pedig ő nem offolt titeket, csak a véleményét írta le, ti meg egyből oltjátok...gyökerek....ja, és mellesleg én is undorodom a korcsoktól
2009. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!