Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Mennyire szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mennyire szeretitek a félvér lányokat, fiúkat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 21:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon-nagyon.15/F
2009. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
69%
ISMET OLVASGATTAM A HOZZÁSZÓLÁSOKAT!HM:)A VÉLEMENYEM AZ,HOGY MINDENKINEK MEGADATOTT A SZABAD VÁLASZTÁS JOGA!AZ VISZONT NEM KORREKT,OGY LEKORCSOZZUNK EGY BIZONYOS NEPCSOPORTOT.AKKOR EZT MINEK NEVEZNED?HIVJALAK ÉN IS GUNYOSAN AKARMINEK?SZERUINTED EZ KORREKT,NA ITT KEZDŐDNEK A PROBLÉMÁK!SOKAT KELL MEG TANULNOD KEDVES 15F!
2009. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

Elég ostoba vagy, a korcsozást én írtam nem a 15/f...ő pont hogy szereti a korcsokat! De magas lehet az értelmi szinted, csak a százalékarányokat kellett volna megnézned!:)


Amúgy tudod mit? Mondok én valamit: úgy hívom a félvéreket ahogy akarom, ha akarom akkor korcsoknak! A feketéket is négernek hívom! Miért? Megsúgom: mert a néger ugyanazt jelenti, hogy fekete, csak latinul....

2009. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
na az ilyen emberekre kell gázt engedni mint te, te szánalmas kiba,szott kis féreg, ha nem lenne névtelen ez az oldal, biztos nem lenne pofád így írni,de csak tessék éld ki magad s€ggfej.
2009. aug. 10. 13:12
 25/30 A kérdező kommentje:

annyit még szeretnék kérdezni az utolsó válaszadótól,hogy te ténylek azt hiszet,hogy te 100%-osan magyar vagy?

Nem, nem vagy, a világon senki nem 100%os, nem tanultál smemit történelem órán? ennyi erővel az egész magyarság egy korcsság, az egész világon mindenki korcs,egytől egyig.

te is.

2009. aug. 11. 14:35
 26/30 anonim ***** válasza:
56%

Én élek halok értük.. De a teljesen 100%ig fekete pasik is bejönnek.. :D Sokkal rendesebbek, több lélek van bennük, mint a magyarokba az biztos! Meg olyan gyönyörűek.. A fehérek meg áhh a 70%a csúnya.. De a félvérekben (néger) mindig megragad valami..

Áhh vicces, de amikor kicsi voltam, mindig azt mondtam anyukáméknak, hogy én is olyan akarok lenni mint ők.. kb 3 éves koromtól fogva.. :D

2009. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Hát, félvérek közül a finn-magyar fiúk jönnek(jönnének...) be. :) [élek-halok a finnekért... na meg a pasimért, aki külső alapján akár finn is lehetne... csak nőnie kéne még vagy 20 centit...]
2010. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Én nekem semmi bajom nincs a félvér néger lányokkal! Örülnék ha össze találkoznék vele!;) orvos halgatót láttam nagyon szép volt! ;)
2011. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

NAGYON :)

L

2012. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
huh nagyon sok rasszista állat van itt, ezért védem nagyon a félvér unokahúgomat még szerencse hogy Angliában élnek nővéremék...
2012. aug. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!