Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít-e az valamit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít-e az valamit, hogy első együttlét elött maszturbáltál-e már?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem.
2011. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen sokat.

Előszöris.. nem lesz olyan jó érzés, mint ha már nem,, viszont lehet, hogy nagyon fáj, ha a fiú akar bejutni, és te előbb nem csináltad magadnak. (előző bnőmnél hasonló volt)

2011. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nőknél azért fontos, mert így tanulják meg megismerni a saját testüket, és hogy mi esik jól nekik. Aki maszturbált már, szerintem természetesebben viszonyul a szexualitáshoz, és nagyobb eséllyel éli meg jobb élményként az első szeretkezést. Van egy barátnőm, aki sosem fedezte fel a saját testét, és orgazmusa sem volt még soha, se hatalmas szerelembem, sem futó kapcsolatban. Szóval lehet valami összefüggés.
2011. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat... De Fiú vagyok xD
2011. jan. 23. 11:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, mert te is tudod mi a jó neked, meg esetleg nem sülsz el olyan hamar.
2011. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
igen, mert ha nem akkor nem ha igen akkor nem XD
2011. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Húú ez kemény: "De Fiú vagyok" xDDD

Am sokat számít fiúknál is sztem =)

2011. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szatmáribéka hány éves vagy?
2011. okt. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést.. Arra gondolsz hogy gyorsabban mész el a maszturbálás miatt, vagy valami negatív következménnyel jár? Ha igen a válaszom nem. Felnőtt emberek is szoktak maszturbálni, van aki még kapcsolatban is, rosszul muzsikáló vagy kiégett házasságban pedig a maszturbáció gyakoribb, mint gondolnád :D
2011. okt. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én örülök, hogy a barátommal mentem el életemben először, nem masztizva...
2011. okt. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!