Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fájt az első együttlét!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fájt az első együttlét! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

1és után ma döntöttük el a párommal,hogy lefekszünk egymással.

Rendesen megvolt az előjáték,minden tök szuper volt,felhúzta a gumit,és megpróbálta betenni,de annyira fájt,azt hittem,hogy szétszakadok,akkora fájdalmam még soha nem volt!

Nagyon fájt!Csak a hegyét tudta betenni,mert nem bírtam tovább,szóltam,hogy vegye ki! Ő teljesen megértő volt,persze én elszomorodtam,ő próbált vigasztalni, de hát...nem tudom.. mit tehetek? Neki nem az első volt, ő már tapasztalt. l/17


2011. febr. 9. 21:05
 1/6 Moszuke ***** válasza:

jó és mi a baj? megértő volt.. szeret téged.

ez lebegjen a szemed előtt..

majd lesz ez még jobb.. próbálkozzatok.

2011. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ennyire méég semmi nem fáájt..:/

Pedig annyira szeretnéém,ha jól sikerülne..

2011. febr. 9. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Hm... Elmúltam 30, szerintem nekem mást jelent a tapasztalt, mint neked.


Annyit tudnék javasolni, hogy legközelebb úgy próbáljátok meg, hogy addig izgat, amíg már majdnem elélvezel, és akkor te kézzel "átveszed". Akkor próbálja meg először bedugni, amikor te épp elmész.

Hátha úgy könnyebb, és az élmény kellemesebb lesz.


Az első fáj csak, bár tudom, ez most nagyon nem vigasztal. :)

2011. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak kb harmadszorra jött össze. Azt javaslom, előbb ujjazzon. Először egy ujjal, majd kettővel. Ha már kettő bemegy fájdalom nélkül, akkor mehet a dolog:)
2011. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Menni fog az. Ne stresszelj, szép fokozatosan. Minél jobban izgatott leszel annál jobban fog sikerülni. úgyhogy előtte a srác nyalja ki jól a tepsit :-D XD Engedd el magad és hagyd, hogy szépen tegye a dolgát, 1-2 szer még érdekes , de utánna már...... ugy csuszik majd mint liga ráma...
2011. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen minden kedves válaszolónak! :)

Remélem,hogy jobb lesz, csak túlélem!:)

Várok még válaszokat,ha valami lesz,jelentkezem!

2011. febr. 9. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!