Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lesz az első együttlét a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz az első együttlét a barátommal, ő neki már nem az első. Nagyon félek hogy mi fog kisülni a dologból. én mit csináljak? Alakul minden magától? Csók stb.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! 17L
2010. jún. 13. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne parázz; el fogod szúrni. :) Persze nem az lesz, hogy rossz lesz, de nem lesz jó sem. Majd belejössz, felteszem nem egyszer akarsz vele lefeküdni. Szóval engedd el magad, csináld, ami jólesik, és próbálj rájönni, hogy hogy jó! A többi meg majd kialakul.
2010. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jönni fog az ösztönösen, főleg mivel előtte pettingeltetek (gondolom), így az előjátéknál semmi gond nem lesz (ilyen téren nem vagy már tapasztalatlan, és tudod, hogy mi a jó neki), a szexnél pedig nem fog tőled elsőre sokat várni. Ő fogja irányítani az együttlétet, ne aggódj.

De ha előre megbeszélitek, hogy mikor lesz, akkor nem csodálom, hogy félsz, erre nem lehet rákészülni, spontán a legjobb.:)


Mindesetre sok sikert nektek:)

2010. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia:)

Én is ilyen szituba voltam (nekem első, barátomnak nem...)

Féltem hogy valamit elszúrok vagy valami.

Gondolom tudja hogy szűz vagy. (jobb ha tudja, meg szeretnek elsők lenni a fiúk hogy csak az övé vagy és tanítani is ;)

Nekem is tudta a barátom. Nem beszéltük meg hogy mikor hogy... (csak megvártuk a gyógyszert de akkor se volt megbeszélve hogy mikor utána) csak úgy megtörtént, minden magától alakult, egymás szemébe néztünk és akkor tudtunk hogy itt az idő,rábíztam magam az érzésre és jó volt :)

Örök élmény maradt :)

Végig ő irányított. Annyira figyelt minden rezzenésemre hogy fáj-e stb.

Szerintem ha a fiú hosszútávon szeretne veled lenni nem teszi rossz élménnyé hisz akkor elriaszt a dologtól és ő is rosszul jár...

Ne félj hogy valamit elrontasz, idővel bele fogsz jönni ;)


Sok sikert :)

16/L

2010. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!