Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem szeretném elfogadni, de ő meg ragaszkodik hozzá. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. A barátom 23 és 4 éve vagyunk együtt. Én elég szerény körülmények között, míg ő luxuskörülmények között nőtt fel, általában anyámnak folyamatosan ez a baja.

Elején furcsa is volt, mert ő soha nem jött bele ilyen kínaikba, vagy olcsóbb üzletekbe a plázákban, és elég hülyén éreztem magam ez miatt. Aztán gyakran kaptam tőle csak úgy felsőt, gatyát cipőt ami éppen kellett, eleinte azt is elég hülye érzés volt elfogadni, anyámnak meg az volt mindig a baja, hogy ne a barátom ruházzon. De végül elfogta,igazából nem minden héten kaptam 100 dolgot, csak amikor úgy mentünk vásárolni, hogy neki vásárolunk.Az ő anyja imád, de nagyon...Aminek nagyon örülök is.Legutóbb mikor náluk voltam, közölte hogy van egy meglepetése, nyáron én is megyek majd velük 2 hétre külföldre nyaralni.Még ha valami Horvátország vagy hasonlóról lenne szó nyilván belemennék, de nem hagynám hogy fizessék. Mivel nekünk annyi pénzünk nincs, hogy ezt az utat ki tudjuk fizetni, először annyit mondtam hogy szó sem lehet róla.Mondta az anyja hogy felhívja az anyámat, és majd megbeszéli vele. Anyámnak érdekes, ezzel nem volt semmi baja.A barátom meg ragaszkodik hozzá, hogy menjek. Nem tudom mit csináljak...Olyan rossz érzés lenne egy ekkora ajándékot elfogadni...Igazából nem is akarom, de nem tudom, mit tennétek a helyemben?


2011. jan. 24. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást, akkor menj el és érezd jól magad:)

Nekik van ennyi pénzük, hogy megengedjék maguknak.

És valószínűleg a srác imád és veled szeretne lenni, örömet szeretne okozni neked. Sok sikert és jó nyaralást:)

De csak akkor menj, ha nem egy szemét és jó a kacsolatotok.

2011. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
menj el, de csak ha el tudsz vonatkoztatni attól, hogy ezt ajándékba kapod,és nem kölcsönként
2011. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj! Mivel vele vagy, elfogadod minden hibájával és jó tulajdonságával együtt. Ha gazdag, fogadd el, hogy gazdag, mert ő is el tud fogadni úgy, hogy téged nem vet fel a pénz.

Ne csinálj ebből ekkora ügyet. Fogadd el őt gazdagnak.

Neki is és neked is az lenne a legjobb, ha elmennél velük nyaralni. Ő ezt szívből ajánlotta neked, és mivel 4 éve együtt vagytok, teljesen normális, hogy elmész hozzájuk. Nőj már fel a dologhoz, és próbáld meg élvezni a pénzzel járó előnyöket. Ha vele maradsz, akkor is így fogsz szerénykedni? Ne tedd! Mert az neki sem esne jól.

Ha adnak fogadd el, ha ütnek hajolj el! - tartja a közmondás.

2011. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak neked nagy, neki biztosan apróság.
2011. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!