Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most őszintén minden pasi ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén minden pasi ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit 8 éve ismerek...eddig utált 7 éven keresztül de most megváltoztam jo irányba...szebb lettem...nem vagyok már olyan visszahúzódósem mint előtt...de tudni kell róla hogy elég kapcsolatellenes asrác...tehát nem tudja elkötelezni magát és szerinte a szerelem hülyeség...:S nahát m1 nekem teccik és énis neki elvben...multkor megkérdezte h leszek e a barátnője s nemet mondtam mert gondoltam most is hülyit mint eddig...másnap megint megkérdezte akkoris nemet mondtam...de megkérdeztem tőle hogy most ezt komolyan gondolod? tisztára örültem meg minden...aztán közölte velem h nem dehogyis eszébe sincs járni senkivel se...csak végig szivatott...hát kösz szépen:D véleményeket:)sztem egy p*cs;D
2011. jún. 8. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem minden pasi ilyen, de jahm, ő az.

De inkább azon gondolkozz el, hogy minek foglalkozol vele? Keress normálisat, akadnak olyanok is bőven.

2011. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, h ti lányok csak a jóképű srácokat veszitek emberszámba, ők pedig elég gyakran szívatnak titeket, mert megtehetik.
2011. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez nemigaz:) nekem nem kell jóképű modellnek lennie a srácnak:) csak ápolt higiénikus és törődjön velem...de persze azért nemárt ha helyes:D de nem az a fő szempont:) engem egy mosolyal lelehet venni a lábamrol:)))
2011. jún. 8. 13:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor tessék egy smiley: :D

Na mehetünk is szobára...

2011. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hiába paraszt látod mégis érdekel téged. Tudod a kínálat mindig a kereslethez viszonyul. Azért van ennyi bunkó paraszt, mert nektek egyszerűen ez kell.
2011. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez nemigaz-.- ne általánositsunk:)... nem midnen csaj olyan...utolsó előttinek meg mondom kösz kihagyom:_D...a lelehet venni a lábamrol egy mosollyal nem azt jelenti h rögtön megis lehet ám k*rni...;D
2011. jún. 8. 14:15
 7/8 anonim ***** válasza:

A pasik egy része ilyen, egy másik része meg hasonló az előttem szólókhoz. Szép kilátások, mi? XD

De vannak olyanok is, akikkel érdemes foglalkozni, csak meg kell találni őket, ami sokszor nem könnyű.


Egyébként az nem lehet, hogy a srác csak elbizonytalanodott, mert visszautasítottad, ezért mondta, amit mondott?

Ha viszont tényleg nem vesz komolyan, akkor te se vedd őt. Ennyi.

2011. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Smiley-s vagyok, és nem tudod, mit hagysz ki :P

Viccet félre téve, nem, nem minden pasi ilyen, csak kellene egy kis emberismeret/tartás, pl nem állsz össze olyannal, akinek feléd tanúsított hozzáállása párhuzamban áll a külsőddel... Meg fogsz lepődni, mennyi normális legény van a gáton, és, hogy ezekből mennyi facér.

2011. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!