Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves lány vagyok és még soha nem volt barátom. Sajnos kb.15 évesnek nézek csak ki. Kicsi a mellem, szinte nincs is, sovány és 160 cm vagyok. Gyereknek látszom. Még soha senki nem fogta a kezem és nem ölelt és csókolt meg senki. mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 17:34
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
de én nem kellek senkinek, aki hozzámillő lenne korban, a 16 évesek meg nem érdekelnek természetesen. már nagyon szeretnék és is szeretni és szeretve lenni....
2009. febr. 4. 17:59
 12/32 anonim ***** válasza:
61%

hidd el fogsz majd találni de azért az elsőre ne ugorj bele nagyon a szex is legyen vele jo mert ha nem tul jo az kihathat későbbi dolgokra

nehogy valamejikőtöknek mást kelljen keresni ugyhogy csapj bele a nagy életbe

2009. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%
igazábol megnéznélek legszivesebben hogy nézel ki mert ugy jobban tudnák véleményt mondani esetleg tanácsolni öltözködést hajviselet ijenek de nem pucér fotora gondoltam irhatsz privit ha gondolod
2009. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
de engem nem választ SOHA SENKI. ez a bajom. pedig szép az arcom, szép a szemem.
2009. febr. 4. 18:04
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

lécci küldj egy fotot

küldj privit és megirom az emailom

2009. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Privizz rám, ha szeretnél beszélgetni erről. Nem ismerkedni akarok, nem vagyok perverz/magányos idióta, csak volt dolgom hozzád hasonló lánnyal és lehet, hogy tudnék egy-két hasznos tanácsot adni. Írj rám, ha érdekel.
2009. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

21 éves lány:


Szia!


Én 159 cm vagyok 45 kilóval, és nem vagyok se sovány, se kövér, az átlagos kategória. De szerencsére nem voltak pasi-problémáim, a magasságom mindig az előnyömre vált. Nem beképzeltségből írom, de megkaptam bármilyen jó pasit eddig, és az egyetemen, munkámban is sikeres vagyok. Tényleg remélem, hogy nem gondolsz beképzeltnek.


Mindezt csak azért írom le, mert nem minden az apró dolgokon múlik, egy pasi sem jött oda hozzám centivel lemérni, hány cm magas vagy, és nem állítottak mérlegre sem. Állásinterjún a leghatározottabb, és idősebb nők közül is engem választottak ki már többször. A titok nyitja, hogy BÍZZ MAGADBAN, utána az fogja meghatározni a lényedet, az fog sugározni belőled, ezáltal az emberekkel is elhitetheted könnyedén, hogy Te kellesz Nekik, legyen az munkahely, vagy párkapcsolat. Ne felejtsd el, hogy a gondolataid kiülnek az arcodra, és ha nem bízol magadban, akkor azt mindenki észreveszi. Ha pl. állásinterjúra mész, szorítsd jól meg a főnök kezét bemutatkozáskor, de ha egy férfinak mutatnak be, akkor is. Nézz mélyen a szemükbe, és ne térj ki a tekintet elől, légy magabiztos.

Ez a pár dolog már félsiker.

Ha túl gyerekes kinézetűnek látod magad, akkor fesd ki a szemed, színezd be a hajad, rengeteg ilyen praktikával tudsz magadon öregíteni.

Én pl. szőke hosszú hajú vagyok, kék szemekkel, ez önmagában is gyerekes, még sem mondták rám eddig, hogy az lennék. Lehet egyébként, hogy ezt csak bebeszéled magadnak.


Ezen kívül járj el szórakozni, közösségi helyekre.


Én biztos vagyok benne, ha ezekre odafigyelsz, akkor minden menni fog az életben! Én szorítok!


Ha szeretnél beszélgetni, én is szívesen válaszolok privátban.


Reni

2009. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves Reni. De így nem "tud lenni" önbizalmam, ha még nem volt az életemben egyetlenegy fiú sem, aki engem választott volna. és ebből adódóan nem tudok a szemébe nézni senkinek hosszabban, mert úgy érzem, hogy nem érek annyit, mint mások. és minden hiába, a szórakozóhelyeken csak a 16 év körüli fiúk kérnek táncolni is, ezért már nem is járok ilyen ismerkedős helyekre. köszönöm a válaszodat. de még nem tudom, mások hogyan találnak maguknak barátot. talán a gondolataim is gyerekesek lehetnek? hiába a diploma, persze nem ez dönti el, sajnos egy jónevű helyen szerzett diploma, de nem is nagyon érdekel mégsem ez a szakma sem.
2009. febr. 4. 19:07
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak is Te tudod magadban lerendezni. Muszáj alkalmazkodnod kicsit, hogy mások is alkalmazkodjanak Hozzád. Ha nem vagy képes kisebb áldozatokat hozni, változtatni az életeden, akkor ne várj újítást.

Ha nem válik be valami, akkor változtatni kell.


Elhiszem, hogy nagyon rosszak a tapasztalataid, de ha másért nem, ezért kellene átgondolnod a dolgokat.


Reni

2009. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
szia, az ellen sokat tudsz tenni, hogy ne 15-nek tűnj. kicsit elegánsabb, felnőtesebb, csinosabb darabok. ha szerinted szép a szemed, arcod, legyél büszke rá. hidd el, ha te tudatosítod magadban, hogy szerinted szép arcod van, más is észre fogja venni. hangsúlyozd az előnyös testrészeidet, ne legyél visszahúzódó. ha egyre inkább elkeseredsz, szomorú vagy, akkor senki sem fogja keresn ia társaságodat. tegyél a boldogságodért! legyél lazább, próbálj ki új dolgokat. menj el bulizni és kérd fel táncolni azt a fiút aki tetszik, ha nem akarja, bumm nem történt semmi. elmehetnél külföldre is. a környezetválzozás is jót tehetne neked. szóval ne görcsölj ennyire rá erre a témára. a szerelem nélkül is tedd teljessé az életed. így majd vidámságot árasztasz, belső egyensúlyt, jókedvet, magabiztosságot és tetszeni fogsz a fiúknak. tehát lehet, hogy a kisugárzásoddal van gond. önbizalmad ne attól függően legyen, ne azért legyél te valaki, hogy mennyi és milyen pasi volt az életedben.
2009. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!