Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves lány vagyok és még soha nem volt barátom. Sajnos kb.15 évesnek nézek csak ki. Kicsi a mellem, szinte nincs is, sovány és 160 cm vagyok. Gyereknek látszom. Még soha senki nem fogta a kezem és nem ölelt és csókolt meg senki. mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 17:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia !


Szerintem járj gyakrabban bulikba vagy társaságba és ami nagyon fontos (legalábbis nekem) légy önmagad. Öltözz nőiesen, ne olyan kihívóan csak a jóízlés határain belül.

A magasság nem probléma, nekem pont az ilyen csajok jönnek be, az meg szuper hogy fiatalabbnak nézel ki a korodnál.

Egyébként én is letagadhatnék pár évet. :)

Sok sikert !


Üdvözlettel: Tibcsy (26/F)

2009. febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!


Látom, hogy már vagy 5-en elkérték a számodat, fotódat - itt, látatlanban is. Pedig magadról csak annyit meséltél (így többet nem is tudnak), hogy egy besavanyodott gebe vagy. (IGEN, kábé ez az önképed, olvasd csak vissza magad.)


Erre Te miket beszélsz, ahányszor csak közbeszólsz?


A jó Isten áldjon már meg, hát mit nyavalyogsz?!!


Azt kell mondanom, h azt látom, Te nem is akarsz megismerkedni senkivel. Csak magadnak sem mered bevallani, s azzal takarózol, hogy ők passzívak.


Pedig nem, ennek itt írásos nyoma van! :)

Meg annak is, h Te az ilyet sorra visszautasítod.


Valami mélyebb bajod van neked, amit még magad elől is rejtegetsz. "Bajt" mondok, mert normálisan senki sem ilyen. Undorító ronda, de reális önképű nők is találnak maguknak minden ujjukra valakit, nézz csak körül, ha nem hiszed.


Én NEM akarok járni veled, viszont ha akarod, szívesen segítek rálelni erre a bibire.


Nem vagyok pszichológus, de jó emberismerőnek tartom magam. Írj privit.


27/F, Bp.

2009. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy bunkóság, de hamarosan eljön az az idő, amikor örülni fogsz annak, ha 5-6-8 évvel fiatalabbnak néznek. Képet tényleg mutathatnál, mert így alapból, ennyi adat semmit nem jelent. Plusz persze az is számít, hogy ne legyél üres fejű liba. Megjegyzem, hogy diploma vagy bármi végzettség nem zárja ki az "üres fejű liba" tulajdonságot!
2009. febr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Öltözz nőiesen! Ne ribisen, mert az 16 éves szokás. Vegyél fel elegáns cuccokat, magassarkú cipőt. Ja, és ne bulikban ismerkedj, mert ott általában gimisek vannak. Tényleg próbáld valahogy növelni az öbizalmadat, és NE HISZTIZZ!!!

Sok sikert!

2009. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy jó önismereti, párkapcsolattal is foglalkozó tréningre, ahol megismered magad és önbizalmat szerzel. Meglátod hogy kitárul a világ!
2009. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ugyanabban a cipőben járok, mint Te: MINDEN stimmel, kivéve a kort, mert én vmivel fiatalabb vagyok nálad - de nem sokkal, hidd el! Soha nem volt még senkim, szintén nincs önbizalmam, gyerekes a külsőm, nagyon kicsik a melleim, az egyetemen se jöttem össze senkivel - és nagy rá az esély, hogy már nem is fogok, mivel negyedéves vagyok..., DE én már TUDOM!, hogy csak saját magamat okolhatom a társtalanságért.

Ha Te is úgy gondolkozol, mint én, akkor a 27 éves, budapesti fiú-válaszolónak igaza van Veled kapcsolatban. Azért nincs senkid, mert nem tudod elképzelni, hogy bárkinek is tetszhetnél ilyen külsővel, és félsz a csalódástól, ezért inkább bezárkózol, mert még mindig sokkal jobb egyedül lenni, magányosan, mint beleszeretni vkibe, aki aztán dob majd, hiszen "nem vagy szerethető". Ez hatalmas tragédia lenne, mivel az önmagadról kialakított negatív képet "visszaigazolnák" a külvilágból.

Biztos vagyok benne, hogy Te egy értelmes lány vagy - csak sajnos éppen ez okozza a "vesztedet" is. Valószínűleg túl sokat agyalsz és tépelődsz - akárcsak én -, szituációkat játszol le a fejedben, a dolgok mindkét oldalát nézed, és nem hagyod, hogy a dolgok egyszerűen csak úgy megtörténjenek, maguktól.

Ha mindenki annyit tépelődne, mint mi, minden tizedik nőnek lenne csak társa - a többi belekapaszkodna egy-két (súlyosnak vélt) testi hibájába, felnagyítaná azt, és a hibát okolná a társtalanságért - pedig a hiba nem más, mint jó alibi az önbizalomhiánynak...

Én most boldog vagyok azért, mert rengeteget fejlődtem lelkileg az elmúlt hónapban. A "boldogságot" szeretném választani, de ahhoz rögös út vezet, és csak úgy járhatom végig az utat, ha kibékülök önmagammal, és célokat tűzök ki magam elé. Ha Te is szeretnél társat a jövőben, akkor változtasd meg a gondolataid irányát!Azokat az embereket fogadják el és szeretik meg a többiek, akik önmagukkal békességben élnek. Neked pedig minden okod megvan arra, hogy kibékülj magaddal!: okos vagy, csinos, szép, karcsú és fiatal. Sikerülni fog "irányt" változtatnod, ebben biztos vagyok! :)

2009. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves 20.35!

de valahogy nem érdekel semmi engem. semmilyen hobbim nincs, csak tanultam és tanultam idáig. amelyik fiúra vágytam, sokszor 6 évig is reménykedtem, egyiknek sem én kellettem. szóval még nem csókolt meg senki, a kezemet sem fogta meg senki. nem tudom, másoknak miért van barátjuk még most sem. azt gondolom, hogy a külsőm miatt.vagy mégis buta üres liba vagyok talán?

2009. febr. 5. 22:08
 28/32 anonim ***** válasza:
82%

Az utolsó Válaszoló által említett 27/F Bp vagyok.


Idefigyelj, cicamica.


Amíg ilyen zárkózott vagy (még egy hasonló cipőben járó lány tanácsára is ellenvetésekkel élsz), bármit tanácsolunk Neked így írásban, lepereg rólad.


Nem haragszom érte, nem tehetsz róla - bár mégiscsak rajtad múlik, nem? :)


Ha minden csak falrahányt borsó, mégis EGY tanácsot fogadj meg, könyörögve kérlek.


Van olyan, hogy love.hu.

Jó kis oldal, igaz, h már fizetős (igazából ingyenes, de ha nagyban akarod nézni a nem fizető fiúk képeit, vagy hogy Téged a nem fizetők is nagyban nézhessenek, az egy hétre egy 300 Ft-os SMS-be kerül - egy kis üveg üdítő ára. Cserébe alig vannak kamu regisztrációk).


Regisztrálj, _fényképpel_, mégpedig egy közeli arcképpel (anélkül senki sem néz meg, ahogy majd Te sem másokat, ezt majd meglátod).


Légy fenn online naponta 1-2 órát, mert a látogatók leginkább az éppen jelenlévők között szoktak bogarászni.


Ha nem dob senki legalább egy puszit az első pár napban, utána beszélhetünk.


Ha viszont igen, akkor több ellenvetést nem fogadunk el, mert ha mégis tovább nyivákolsz, megtalálunk, és elviszünk egy leányvásárra Pakisztánba, aszt' ott majd meglátod.


Mi remekül fogunk szórakozni :)


[Most azért húzod rám a szádat, mert attól félsz, hogy ott még a végén megvesz valaki, és jól megcsókol és megfogja a kezed, és tizennyolcaskarika?


Akkor meg hogy is van ez a Te biztos tudásod, miszerint téged aztán senki, még bottal se??]


Szóval terápiára fel, mars regisztrálni, Kedves!!

:D

2009. febr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Lehet, hogy rád is vár valaki valahol. És ne gondold azt, hogy nem kellesz senkinek. Én például szívesen megismernélek, ha azóta ugyan nem talált rád valaki, mert mint látom, nem most tetted fel a kérdést :D
2009. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez csak önbizalom kérdése.Ami egyébként kihat a kisugárzásodra is.Nincs okod,hogy ne nézz a pasik szemébe!

2009. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!