Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves lány vagyok és még soha nem volt barátom. Sajnos kb.15 évesnek nézek csak ki. Kicsi a mellem, szinte nincs is, sovány és 160 cm vagyok. Gyereknek látszom. Még soha senki nem fogta a kezem és nem ölelt és csókolt meg senki. mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 17:34
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Azta!


Szia:) Én egy 16 éves fiú vagyok.


Te már 30 éves vagy :O


Kész érett felnőtt nő.


Hogy alakult az életed?


Találtál barátot?


Kérlek mesélj ha még néha nézed ezt az oldalt, bár nem hiszem mert 30 évesen minek néznéd.


Én nagyon szeretem az ilyen kérdéseket hogy 7 éve lett kiírva és már mennyi idő eltelt :O


Nagyon izgalmas.


Kérlek ha valaki tudja az elérhetőségét aki nézi még az oldalt az segítsen!


Nagyon kíváncsi vagyok. :)))


7 éves kérdés :O nagyon fiatal lányként írta ki és mára kész érett nő lett.


Engem nagyon érdekel hogy alakult az élete :))))

2015. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Azóta már vén banya lett. Illetve még pár év és az lesz. XD (De gonosz vagyok muhahahaha.)
2018. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!