Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok fiúkkal barátkozni?

Figyelt kérdés
Egyetlen fiú barátom sincs és nem tudom, hogy mit csinálok rosszul? A fiúk egyszerűen nem akarnak közeledni hozzám. Nem vagyok csúnya, a barátaim szerint aranyos, vicces lány vagyok. 16/l
2009. febr. 4. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
szia én barátkoznék veled levelezgessünk irj privit és legyünk barátok amugy merre lax szia
2009. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szeretem ha egy lány aranyos és vicces mármint a humora vicces én is vicces vagyok biztos jo barátok leszünk :)
2009. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jaja jól mondják az elöttem lévők:)én is vicces vok:)lécci vegyél fel msn-re:tubu28@freemail.hu
2009. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is szeretek viccelődni meg ilyenek:)lány vagyok és nekem sincsenek fiú barátaim:(

ha ennek ellenére(h lány vok) szeretnél beszélgetni irj privit:D

2009. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán a fiúk nem tudnak rád egyenlőfélként tekinteni.

Több oka is lehet..

túl nőies vagy nekik pl.ez nem baj persze.

nekem csak fiú barátaim vannak,de én gyerekkorom óta járok velük sportolni,meccset nézni,csajozni..stb

és se lezbikus se csúnya nem vagyok.próbálj közös hangot találni velük

2009. febr. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!