Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell általánosítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell általánosítani? Konkrétan a "plázacica üresfejű" és a "jó pasi üresfejű" általánosításra gondolok!

Figyelt kérdés
Attól még,hogy valaki csinos, esetleg szép is, szeret öltözködni, kihozni magából a maximumot, nem üresfejű!Nekem nem egy plázacica ismerősöm van,és egyetemisták vagy diplomásak, suli mellett dolgoznak, szóval nem hülye emberek!Utálom,amikor egy kevésbé csinos lány vagy egy kevésbé jóképű ember általánosítással nyugtatja magát!!!
2009. febr. 4. 20:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
76%
a diploma ma már sajnos nem jelenti azt, hogy valaki értelmes is. könnyebb bejutni az egyetemekre és bizony el is végzik az olyanok, akik tulajdonképpen teljesen ostobák. természetesen tiszteletre méltó az, ha valaki be tud magolni valamit, de a azért gondolkodni is kéne. azokról az emberekről akiket pálacicáknak neveznek(-tehát nem azok a lányok, akik odafigyelnek magukra és szeretnek jól öltözni)joggal gondoljuk azt, hogy ostoba fejű, mivel a napi programjának jelentős része vásárolgatásból, szépítkezésből áll. és közben ezen is gondolkodik-nyilván mivel látjuk, hogy nem otthon ül és olvas.
2009. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon sok olyan nőt ismerek akik előbb fognak diplomát kapni mint én, de a tanárok a fejüket fogják és sírnak, hogy ezek tanítani is fognak...
2009. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
62%
már ne is haragudj, de te mondod hogy általánosítunk? Te is ugyanúgy általánosítasz mert asszed mindenki ezt gondolja.
2009. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Ez nem függ össze a párkapcsolatommal, mert elsősorban a nők ilyen rosszindulatúek!Meglátnak egy jó nőt a címlapon,és rögtön leszólják (tisztelet a kivételnek)!A műköröm...Hát nekem akkora van,hogy elöbb észreveszed,mint azt,hogy milyen ruha van rajtam!És a diploma meg egyetem téma: az ismerőseim tényleg nem buta nők!És jól néznek ki!Ha az ember rájuk néz, tényleg az az első gondolata,hogy plázacicák! Mert az általánosítás+a féltékenység...Ez gusztustalan!!!
2009. febr. 4. 21:44
 15/28 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert a plázacicák és a bájgúnárok között egyszerűen több a gyökér, mint a normális, fölösleges cicomáltól mentes embereken. mivel ez utóbbiaknak nem a külsőségek a fontosak.
2009. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
És az baj,ha valakinek a külsőségek is fontosak?Baj ha valaki szereti,ha megnézik az utcán, ha nőnek érezheti magát???
2009. febr. 4. 22:18
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Műkörmök, és pláza nélkül is lehet szép az ember, és megnézhetik az utcán...
2009. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg miért hiszed, hogy mindenki féltékeny? Lehet, hogy valaki csak azért mond ilyet, mert nem tetszik neki.
2009. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Mert aki nem féltékeny,az elfogadja a másikat nem pedig leszólja, az előítéletekről nem is beszélve!Nekem is lehetne előítéletem rengeteg emberrel kapcsolatban,de én adok mindenkinek esélyt,hogy megismerjem,mert bárki lehet normális, kedves, értelmes ember a kinézetétől függetlenül!Ha én elfogadom az embereket,akkor fogadjanak el ők is vagy legalább ne általánosítsanak,hanem jegyezzék meg azt is,hogy vannak kivételek!
2009. febr. 4. 22:50
 20/28 anonim ***** válasza:
83%

rendben, nah, megígérem, megjegyezzük hogy vannak kivételek. megnyugodtál végre?

elmondtuk már jópáran, a plázacicák az üres fejű nők. akikről süt az ostobaság. rólad süt? mert nagyon hangoztatod hogy te nem vagy buta. Ha nem vagy az, hidd el nekem, az látszik rajtad

2009. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!