Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik úgy sok nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik úgy sok nő, mintha úrnő lenne, miért kellene nekünk hasra esnünk (férfiaknak) előttük? A szépség mulandó, erre büszkék?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 13:44
1 2 3
 21/25 Fülünyúl ***** válasza:

15:33-as


Egyáltalán nem vagyok rágörcsölve a témára, mert tudom hogy az nem úgy megy. Lehet, hogy szavaim ennyire hülyének festettek le a szemedben, de megnyugtatlak, hogy attól azért több IQ szorult belém kicsivel, hogy az udvar közepére sz@rjak. :)


Másrészről bemutathatnál azoknak a kedves, normális hölgy ismerőseidnek akikről említést tettél. Ha másért nem, hogy lássam még vannak, élnek olyanok. Leköteleznél. :)

2011. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

77%-os nagyon sajnálom, hogy ez történt veled, vigasztaljon az, hogy most, hogy azzal a barátnőddel szakítottál, van esélyed megtalálni az igazit. Mint mondtam nem mindenki ilyen és ne ilyennek lásd alapjáraton a másik nemet. Több a kivétel, csak ők ugye általában nem plázacica jellegűek, ezért szürkébbek, nem annyira vonják magukra a figyelmet, feltételezem ezért is a nagy általánosítás és azzal különben sem dicsekszik senki illetve dicsekszik is, de nem jegyzi meg senki, hogy Józsikának volt 3 kiváló kapcsolata,csak arra az egyre fog mindenki emlékezni, aki lehúzta, mert az botránkoztatja meg.

Szóval nyugi, eljön a te párod is, aki úgy szeret, ahogy vagy :)

2011. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Akkor viszont nem csodálom, hogy így érzel.

Ilyenkor az lehet a rossz, hogy ha valaki tényleg nem a pénzedért, hanem saját magad miatt közeledik hozzád, abban sem biztos, hogy meg tudsz bízni.

Mindenesetre remélem, találsz valakit, aki majd kiérdemli a bizalmadat.

Az exed meg szerintem megbánja még a döntését, de ha így viselkedett, meg is érdemli!

2011. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ha olyan hülyének néznélek nem reagáltam volna a válaszodra, hülyéket kár győzködni :D


Nos kérlek szépen ha egyetemváros közelében élsz, az egyetemi könyvtárak körül hemzsegnek az ilyen lányok. Egyéb esetben cukrászdákban, nyáron a parkokban, könyvtárakban, teázókban, kávézókban és mindenféle tömegközlekedési eszközön előfordulnak :)

2011. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Legelső szerelmem 16 évesen pénzes családból származott. Nagyon jól megvoltunk amig az anyukája nem mondta neki ,hogy ha nem hagy el és nem békül ki a pénzes exbarátnőjével akkor kitagadja a családból. Ugyhogy én ejtve lettem 16 évesen. Onnantól kezdve valahogy akaratom ellenére is kerültem a pénzesebb pasikat. Mind a 2 exemnek ,nem volt autója ,sőt még biciklije sem és mégis jól megvoltunk. A mostani párommal 2 hét ismertség után költöztünk össze.Immáron 1,5 éve. Nem saját lakás! Albérlet amit felesbe fizettünk egészen novemberig el nem vesztettem a munkám. Most szűkösebben vagyunk mivel fele annyi pénzt kapok, de így nem is költök magamra.Boldogok és szerelmesek vagyunk, egyenrangú partnerként tekintünk a másikra.És jó ,hogy ez bekövetkezett mert tudom ,hogy bármi történik ő mellettem lesz és én mellette.


Azóta az első szerelmem 2 év után szétment a csajjal. Beteg lett. Próbált visszaszerezni,persze már esélye sem volt. Az anyukájáék elváltak.Már ők is úgy élnek mint akkor mi,középszinten. Egyszer fent ,egyszer lent.

És amíg a lányok ezt nem fogják fel addig kifogják használni a pénzesebb pasikat.És a pasiknak is ezek a lányok kellenek. Ezek nem lesznek tartós ,mély kapcsolatok.

2011. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!