Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik úgy sok nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik úgy sok nő, mintha úrnő lenne, miért kellene nekünk hasra esnünk (férfiaknak) előttük? A szépség mulandó, erre büszkék?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 13:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

14.00

Ez nagyon igaz! Annyival kiegészíteném még, hogy az álomférfi egyszerre legyen jófiú és rosszfiú is, akkor és amikor kell. Na, amikor erről olvastam, dobtam egy hátast.

Amúgy egy nagy marhaság az egész. Ha megnézed, az összes ilyen nő, akinek az egekben vannak az elvárásai, végül egy utolsó, semmirekellő alak mellett szokott kikötni, unalmas, sivár élettel. És sajnálni sem tudom őket, mert az összes tisztességes fiút elhajtották maguk mellől, amíg a hercegre vártak. Természetesen a kevés hercegnek pedig sokkal több esze van, mint hogy ilyen libát elvegyen. :)

2011. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

14.40 vagyok még mindig

A süketelésről annyit, hogy sok nő tényleg csak erre figyel fel. Én sok témakörben jártas vagyok, mert érdekelnek, de az értelmes témákkal a legtöbb nő nem tud semmit se kezdeni, mivel a műveltsége a béka feneke alatt van.Félreértés ne essék, ez ugyanúgy rólunk, férfiakról is elmondható.

2011. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Azért én nem értek egyet a 14:00-ással. Mi nagy elvárás abban, hogy szórakoztasson?

Ez mindössze annyit jelent,hogy jól érzed magad vele,nem azt, hogy bohócruhába öltözve mászkáljon, de azért ti is beláthatjátok, hogy megette a fene azt, akivel nem érzed jól magad. Küllemre a legtöbb nő főleg az említett korosztályból férfias férfiakat keres, viszont feltételezem sokaknak feltűnt, hogy egyre inkább a vasalt haj, lakkozott köröm, szemceruza a menő még a pasiknál is. A férfiasság nem az izmosságot jelenti (bár nekem az izomzatról más nézetem van, mint sok nőnek, mások tényleg elvárják az izmokat, engem nem izgat), hanem a jó megjelenést, kulturált, de domináns viselkedést, ami mindössze annyit tesz ki, hogy udvariasan viselkedik a nővel és nem tapadós "naciban" van.

A pénzkérdés pedig, ebben igazat adok, de nagyon eltúlozzátok. Közel sem érdekel annyi nőt a pénz, mint ahányan azt állítják, hogy de. Az igenis érdekli őket,hogy 40 évesen ne pályakezdő legyen és egyáltalán akarjon dolgozni, mert fizetés nélkül nem lehet családot alapítani, én sem tűrném el, ha a párom nem akarna dolgozni és nekem kellene eltartanom. Ennyiben igenis fontos a pénz és úgy gondolja az igazságérzetem, hogy ez helyén van.

A kedvesség pedig szerintem tényleg alap dolog. Sokan azt hiszik, hogy a nők a bunkókat szeretik, pedig ez nem így van. Most őszintén, ki járna olyannal, aki hangosan ok nélkül trágárkodik az utcán vagy épp téged becsmérel? Szerintem, aki ilyennel akar járni, azzal ti nem akartok járni.


Biztosan van példa arra is,amit ti írtok, de azt azért cáfolom, hogy ez a 20-30-as korosztályra jellemző, ebben a korban az emberek házasságot kötnek és családot alapítanak, nem a csodát várják.

2011. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Mármint a kapcsolatot ette meg a fene, elnézést :)
2011. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

13:58 vagyok és 14.51 -es hozzászólóval annyira, de annyira egyetértek!

Mindazonáltal tényleg vannak nők (és férfiak is!) akik elérhetetlen, a média által sugallt álomképeket kergetnek, ahelyett, hogy valódi emberekkel próbálnának kapcsolatot teremteni.

De talán ez inkább a tapasztalatlan tinikre jellemző és nem pl. a 30-as korosztály nagy részére.

2011. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

14:00-nak igaza van!


Amúgy ezek mind hamis és irreális elvárások, amit a Nök akarnak. A médiából táplálkoznak, látják a csillogást és nem hajlandók alább adni. Ez nem csak a 18-22-es korosztályra vonatkozik, hanem sajnos tolódik kifelé egyre jobban.


Az pedig, amit sokan állítanak, hogy a pénz nem lényeg hazugság. Saját börömöm tapasztalom az elmúlt 3 év változását. Külföldön élek, lett lakásom, szép autóm és anyagilag sem állok rosszul. Amikor hazamegyek 1-2 hétre akkor azon a Nök próbálkoznak be, akik nem is olyan régen még elhajtottak, mert nem volt semmim és csak egy cukrászdában dolgoztam.

Nem hinném, hogy testileg lettem volna annyival vonzóbb vagy emberileg, hanem egyszerüen a pénz.

Így már jó pasi vagyok, mert magamtól elértem azt, amiért másnak nem kell gürcölni.

Elég sok emberböl kiábrándultam.

2011. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Fülünyúl ***** válasza:

Kedves 14:51-es


Túlságosan fennakadtál a jelzőkön (=szarrágás), pedig igazából a lista hossza az ami lényeg volt. Meg az, hogy az elvárások nagyon gyakran nem találnak viszonzásra. Csak kapja meg a nő, mert ő nő és megérdemli, a férfi meg dögöljön meg és teljesítsen minden óhaját sóhaját, különben kíméletlenül faképnél fogja hagyni és keres egy jobbat (érzelmi zsarolás).

Azt mondod a 20-30 korosztály nem ilyen. De ilyen. Nagyon sok független van ebben a korosztályban és én is itt ismerkedek, mivel szeretnék egy normális nőt szeretni, és nem csak 1-2 évben hanem évtizedekben gondolkozom. Csóró sem vagyok, qrvaronda se vagyok, sőt kifejezetten kedves és odaadó tudok lenni szívem választottjával, mindennek el lehet mondani de unalmasnak nem. Ettől függetlenül is látom, tapasztalom amit leírtam, hiába akarod megcáfolni, sokkal több konkrét bizonyítékot tudok neked megírni levélben, pontos idézetekkel, ha neten van akkor linkekkel és te magad is megnézheted, elolvashatod, szörnyülködhetsz.

Hiába szépíted az amúgy lényegtelenül kiragadott jelzőket, hogy ki hogyan értelmezi, attól még a gyakorlat azt mutatja amit leírtam. Mondhatnám azt hogy soha semmi nem elég. Ha valami van akkor meg még több kell. Ebben egyébként okolom azt is, hogy a nőknek 99%-ban nincs hobbijuk, időtöltésük, csak tengnek-lengnek, unatkoznak (ezért stand upoljon a férfi...), agyalnak, gondolkoznak. Ez vezet oda aztán, hogy ez sem igazán jó, az sem, és odaértünk az elégedetlenségről szóló mondatomhoz. Egyszerűen azt látom hogy a 20-30-as nők nem tudják mit akarnak, hova tartanak, szeretnék ha valaki megmondja nekik, de azt már nem tudják eldönteni ki legyen az a valaki. És igenis, nagyon de nagyon sokan álomképet kergetnek, és adottságaikhoz, tudásukhoz mérten jelentősen többet akarnak elvárni leendőbelijüktől. Ez az ami számomra nem szimpatikus.

Olyasmibe már nem is megyek bele mikor hallom az utcán a nőcsapatot beszélgetni és az alábbi mondat szűrődik ki felháborodva: "De hát b@azmeg, BMW-vel jött értem!"

2011. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

15:11

Nem minden pasinak van arra szüksége, hogy gazdag legyen ahhoz, hogy barátnőt fogjon magának. A páromnak pl. szinte minden eddigi barátnője jó csaj volt, pedig még jóindulattal sem lehet rá mondani, hogy valaha is a pénzesebbek közé tartozott volna.

Talán kell hozzá szerencse is, hogy az ember olyanokat fogjon ki, akiknek nem a pénz az elsőrendű. De igazából tényleg nem tudom, miért sikerül egyeseknek és másoknak (hasonló anyagi helyzettel és kinézettel) meg nem annyira, vagy legalábbis nehezebben.

2011. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Sajnálom, továbbra sem értek veled egyet, a lista hosszával sem. Tudod én elhiszem, hogy vannak ilyen emberek, de akkor sem ennyire gyakori, mert ezen elmélet szerint alig kellene boldog pároknak lenni, inkább csak megfelelni vágyó férfiaknak és szingli nőknek.

Feltételezem te is 20-30 körüli vagy, épp ezért felfoghatatlan számomra mi a gond. A szerelem egy olyan érzés, amely akaratlagosan nem befolyásolható, maga az érzés nem fog attól függeni, hogy van-e BMW-d vagy nincs.

Jómagam ugyanebbe a korosztályba tartozom, emberekkel dolgozom, nem keveset látok, mégis elenyésző azok száma, akik megfelelnek a te leírásodnak. Szerintem a gond az,hogy te nem keresel jó helyen és görcsösen társra vágysz. Akármennyire is közhely, akkor is igaz. Ha ennyi nőtől kaptál ilyen válaszokat, akkor bizony tényleg rossz helyen keresgélsz.

Annyit tudok tanácsolni, hogy várj és járj nyitott szemmel. Annyi kedves lánnyal találkozom, csodálkozom, hogy nincs párjuk, hiszen tényleg emberileg, lelkileg teljesen rendben vannak. Ők nyugodtan elkezdhetnék felsorolni, hogy mert a férfiaknak a nagymellű, festett szőke, szemöldök nélküli kivágott ruhás csajok tetszenek és ugyanazt mondanám egy ilyen szövegre, mint amit neked, hogy ez nem általános jelenség. Egy életben mindössze egyetlen igazi létezik és a rátalálás nem egyszerű, de nem is lehetetlen. És ennek az időleges sikertelenségéért nem az ellenkező nemet és annak egyes tagjait kell szidni, gondolom nem is vágynál olyan nő társaságára, aki megfelel a leírtaknak, tehát bánkódni is kár rajta.


Ha pedig ilyen BMW-szövegeket hallasz az utcán akkor ne tévesszen meg a társalgók életkora. Én is 25-nek nézem a 13 éveseket. Nem kizárt,hogy valóban huszonévesek, de sokkal nagyobb esély van arra, hogy a 18-at sem töltötték be.

2011. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

15:24!


15:11 vagyok.


Nem azt mondom, hogy mindenképpen legyen pénzes a pasi. mert csak úgy van esélye, de sokaknál ez számít.

Én a saját negtív példamat említettem, hogy valakik számára a pénzzel lettem vonzó.

Mielött kijöttem 2 komoly kapcsolatom volt, úgy hogy pénzem nem igazán volt. Viszont a második, akibe fülig szerelmes voltam 2 év után a fejemhez vágta minden elöjel nélkül, hogy nincsen házam, pénzem, kocsim és elhagy, mert összejött egy 20 évvel idösebb palival kinek ez megvan...pafff

Lehet, hogy azért vagyok mindig elégedetlen magammal és a Nök felé is ezért tekintek így, mert az önbizalmam porig bombázta ez a kedvesex. Azt érzem, csak akkor tudok megfelelni, ha egy kifejezetten magas nívót tudok tartani. Sokat elértem, de azt a szintet még nem.

Tudom, ez az Én hibám, de egyenlöre nem tudok vele mit kezdeni és gátol egy normális kapcsolat kiépítésében.

2011. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!