Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen amikor a pasid nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen amikor a pasid nem csak kihasználni akar, tehát komolyan vesz? Honnan tudod, hogy szerelmes beléd? Miből derül ki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki kedves és foglalkozik velem. A baj az, hogy óriási szeretethiáyom van, és ezért én már teljesen bele is zúgtam (cserébe a figyelmessége). El akarom veszteni vele a szűzességem, de szörnyű lenne, ha aztán dobna mondván csak arra kelletem, nem jövök be neki.. Honnan, miből tudom hogy nem ez a szándéka?? Milyen tipikus reakciók, jelek vannak egy pasinál?


(Olyat ne írjatok, hogy ezt érzi az ember, mert ez elég használhatatlan.)


2011. jan. 26. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű ezt csak úgy tudni, ezért van az hogy "bizalom". Egy komoly fiú kedves, aranyos, stb. ezek alapok. Akkor veszélyes mikor egy szexéhes fiú is így viselkedik. Ha szereles vagy belé és vele szeretnéd elveszíteni, valamint megbizol benne akkor nyugodtan csináld, már ha érett vagy hozzá.
2011. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ő? Mióta van ez így köztetek?

Utalt már valamivel a szexre?

2011. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!