Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni, tiiként (12-13 évesen)?

Figyelt kérdés
még soha sem csókolóztam , és úgy néz ki hogy van egy lány akivel én nagyon szertnék összejönni, de ebben ő nem bisztos.de ha úgy alakul hogy összejövünk akkor előbb-utóbb meg kell történnie.azt is írjátok le hogy mien érzés pls:):)
2011. jan. 28. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2011. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
de aranyos :) azt hogy hogyan kell azt minden ember ösztönösen tudja saját maga ha elméletben nemis de ha sor kerül rá tudni fogod és nyugodj meg :) nagyon jó érzés tud lenni főleg ha szereted a másikat, hajrá!
2011. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
majdnem ugyanúgy, mint nem 12-13 évesen.
2011. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ebben tudnátok segíteni???

a lány aki tetszik az mondta hogy nem érdekli ez a téma.

szerintetek ez azt jeleni hogy nem szerlmes vagy csak nem tudja eldönteni hogy mit akar.És ha nem szert akkor mit tegyek hogy megszerettessem magam vele.

2011. jan. 28. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha azt mondta, hogy nem akarja, akkor valszeg nem szerelmes beléd.

Emlékszem nekem is volt ez a dilemma, hogy hogy kell :D De jött az egész magától. Az első csóktól nem kell félni, mert csak elbénázod. Ja, és lehetőleg próbáld meg nem odakoccintani a fogad :D eléggé illúzióromboló. amúgy még egy utsó magánvélemény: ne erőltesd a dolgot, várj még néhány évet, mert mi tagadás, még csak a kamaszkor elején vagy, a következő 3-4 évben fog teljesen beérni a gondolkodásmódod ezzel a témával kapcsolatban.

2011. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

dde én nem bírom ki :(:(

egyszerűen őrülten szeretem.De igazábol nem mondta a szemembe hogy nem szeret, csak hogy jo van nem érdekel.

Mkor nyáriszünet után megláttam a tanévnyitón a fehér ingében aminek buggyos ujjai vannak, aszittem eldobom az agyam.Olyan okos is kedves szép gyönyörű (és oolyan jo a segge)ajjj olyan jo lenne ha tényleg szertne.Szerintetek a szerelmes vers irogatás be jön nála???Mert én szoktam neki írni.És egy barátom meg mindíg mondja, hogy mien eredményei vannak.Nem tudom le venni róla a szemem

aajjjjjjjjjjjj

2011. jan. 28. 18:53
 7/11 anonim ***** válasza:
utsó vagyok. Ebben az esetben lépj a tettek mezejére, hívd el valahova. Moziba, vagy valahova, nem muszáj moziba, lehet mekibe is, cukrászda (lehetőleg valami jobbféle beülős). Bár ez furán jöhet ki, mert még sokan ebben a korban tapasztalatlanok ezzel kapcsolatban (ami nyílvánvaló, és nem sértés, és nem is kell szégyellni), és nem mernek kérdezni, mint ahogy azt tapasztalni fogod, hogy milyen irtó nehéz kinyögni egy ilyen mondatot :D De ha elég érettnek érzed magad (lehetőleg ne áltasd magad, hanem légy őszinte magadhoz), akkor hívd el valahova! Ja, és azt a bizonyos elhívó mondatot minél kevesebb gondolkozás után nyögd ki, mert minél többet agyalsz rajta, annál nehezebb lesz megtenni :D (saját tapasztalat)
2011. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

olyan helyet mondjatok, ahova el tudom vinni mert én egy faluban lakok.Az előző barátnőmmel volt egy kis domboldal ahova szoktunk menni (pontosabban a lány lógott a napköziből (én nem vok napközis))de oda már szerelmes párként mentünk.Nem monthatom neki azt hogy:figyi Klau!Nem jönnél el velem a domboldalra sétálni?Ő sztem ezt kicsit férre értené

amm jo ötlet amit írtál csk sajnos nem tom megvalósítani.

Pedig jó lenne:(:(

2011. jan. 28. 19:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Megint utsó vagyok

Hát, akk nemtom... Hol laksz? van vmi erdő a közelben? Ha van ilyesmi, elvihetnéd sétálni. Nemtom, nem ismerlek egyikőtöket sem... de a domboldal jónak tűnik... Nem kell tőle megkérdezned. Hívd el csak simán sétálni, és beszélgetés közben sétálj arra. Én Budapesten élek, és van a közelemben egy jó kis kilátó, amiről lehet látni a Dunát, a parlamentet, a Lánchidat és Margit hidat, és a barátnőmmel még régen egyszer sétálás közben csak úgy véletlenül felsétáltam, igazából én se tudtam, hova visz a lábam :D

2011. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igen van 1 nagy erő

de sztem nem jönne el mer mikor csak simán át hívom hogy jöjjön át akkor se jön

2011. jan. 28. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!