Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őrülten beleszerettem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrülten beleszerettem az énekesnő Kim Petrasba, mi a frászt tegyek?

Figyelt kérdés
Róla van szó: [link]
2011. jan. 30. 02:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőlj fel.

Kezdj el igazi nőkkel randizni. Kezdj el élni.

2011. jan. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De komolyan kérdeztem! Van esélyem egy ekkora sztárnál? Egy hétköznapi srácnak?
2011. jan. 30. 03:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát srác, én egy színésznővel vagyok így :D


Van esély, bár minimális. Ha találkozol vele, akkor csak egy rajongó leszel a sok közül. Nagyon fel kell kelteni az érdeklődését, hogy "kivegyen a tömegből" és ne rajongóként, tekintsen rád, és hogy tudj vele emberként beszélni, mivel nem mehetsz oda hozzá, hogy szerelemes vagyok beléd. Szóval, hogy ha nagyon megfogod valamivel, akkor nem gáz, hogy te nem vagy híres valamiben.


Előző válaszolónak:

Most csak a magam nevéből írom, de felnőttem, ismerkedek más lányokkal, voltam szerelmes más lányba...

És rohadt furcsa, mert ez nem ilyen kislányos rajongás, mivel nem vagyok az. Kajak szerelmes vagyok belé, nem azért mert híres, hanem azért mert külsőleg, és a személyisége is olyan ami nekem tökéletes, és amilyen az én korosztályomba eléggé ritka. Olyan típus, akit tényleg tudsz szeretni, és nem csak lyuk...

19/F

2011. jan. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A személyiségéhez közötök nincsen. A buvárból, és az álmaitokból gyúrtatok valami maszlagot.

Ha reggel, smink nélkül, mikor horkol, és csorog a nyála... Vagy hisztizik, mert a műkörmös ügyetlen volt? -nem csinálna ilyet? bizonyítsd.

Ez rajongás. Elhiszem, hogy nem jó nektek, de ezeket a sztárocskákat tudatosan kreálják, az imázsukat felépítik, őket meg mint a nyers bőrt készítik ki, hogy eladható legyen.

2011. jan. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
03:56 látod, pont ezért nem egyszerű rajongás, amit érzek. Én smink nélkül, kócosan, gyűrötten is ugyanúgy szeretném őt, akár hisztizik, akár nem. Ez szerelem.
2011. jan. 30. 04:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

03:36 vagyok, az első kérdésre nem válaszoltam..


Szóval mit tegyél? Semmit. Ismerkedj rengeteg lánnyal, mivel van hozzá hasonló személyiségű, csak nagyon kevés.


Ez mellett hozd ki mindig magadból a legjobbat, hogy ha találkoznál vele most, akkor legyen esélyed, tudom betegen hangzik, de a legjobb motiváció a világon :D

Az életembe mindent 100%-osan megcsinálok. Full sportos szálkás külsőm lett, elkezdem gitározni, énekelni, csináltam egy bandát, hátha híres leszek :D. És ezáltal, hogy mindenért küzdök, és mindent megvalósítok elég jó életem lett.


A lényeg, hogy azzal törődj, hogy megtaláld azt a lányt, aki ugyanúgy "átlagember", és olyan érzéseket kelt benned mint ő.

2011. jan. 30. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

03:56

Ne általánosíts, mert pont azt próbáltam elmondani, hogy ez nem sima rajongás. Persze most a saját nevemben beszélek.

Csupán annyi az egész, hogy pont olyan nő, mint aki az álmom és az ideálom, és amilyet eddig a való életbe nem találtam, és az csak egy körülmény, hogy pont híres.

Személyiség?

A tinisztárokat (pl. Miley Cyrus) kreálják. Egy színészt, aki full átlagemberből egyedül lett színész annak erre nincs szüksége, mivel a színészi teljesítménye fontos, az ember aki mögötte van az már lényegtelen. És igen ha megnézel egy interviewet, vagy egy home videot le tudod szűrni az adott ember személyiségét. Azt különben is le lehet szűrni, hogy "sztár" éppen a kiépített imidzs alapján viselkedik, vagy a saját véleményét mondja el...

2011. jan. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést kb havonta felteszi valaki provokálásból... Látom az előző válaszolók nem olvasták el a cikket, amit linkeltél... A lényeg annyi, hogy a "hölgy" Timként látta meg a napvilágot.


Amennyiben komoly a kérdés: pontosan mit szeretsz benne? Sorold fel őket! Van olyan, ami nem csak külsőség? Kedves, figyelmes? Honnan tudod? Ha ezekbe jobban belegondolsz, rájössz, hogy nem komoly ez...

2011. jan. 30. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem provokáció, tényleg belehabarodtam. Nem csak a külsejébe, hiszen külsőre ha objektíven nézem, szép, de nem egy nagy szám. A személyisége, az akaratereje tetszik benne, hogy fiatal kora ellenére képes volt meglépni egy sorsdöntő lépést. Hogy képes volt tenni azért, hogy elérje a célját.
2011. jan. 30. 05:11
 10/10 Fémfaház ***** válasza:
felejtős
2011. jan. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!