Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Annyira rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú,és bonyolult a történetem.Nem is tudom hol kezdjem...

Van egy fiú.Még akkor ismerkedtem meg vele mikor egy iskolába jártunk.Mióta elkerült a suliból,nagyon összemelegedtünk.Sokan azt terjesztették,hogy együtt vagyunk,stb.Persze,ő nem akar komoly kapcsolatot...mert az neki 'nem való'.Szóval most ilyen laza dolog van közöttünk.Leginkább csak szexelünk ha találkozunk,és ez egyre jobban kezd zavarni,mert mikor jobban kezdtünk megismerni egymást,akkor még sok helyre mentünk,kedves volt,bókolt,most meg...semmi.És mintha már nem is érdekelném,csak....vagyok.De az is csak néha.

Viszont fura,mert máskor meg mindig érdeklődik.Mondja,hogy tanuljak,ne csináljam ezt meg azt,mert félt stbstbstb.

Szóval teljesen összezavar.Viszont tegnap eléggé kiborultam.Úgy volt,itt alszanak barátnőim,és tartunk egy csajos bulit.Nem jött össze.Ő úgy volt dolgozik,nem is hívtam.Viszont van egy srác akivel pár hete elég sokat beszélünk,volt egy randink is,ami egész jól sikerült.Ő szabad volt,és mondta,hogy átjön ha szeretném.Oké...

Másnap mondtam a másik srácnak,hogy mi a szitu.Erre pár perc múlva benyögi,hogy most hívták,mégsem dolgozik....ha szeretném átjön.Jóóó...mondtam neki,gondolkozok rajta.

Végülis meglett beszélve,hogy ő jön,mert már múltkor is itt aludt volna,csak akkor közbejött valami.Hát...megvolt beszélve,hogy 8körül jön át,mert én még mentem valahova.Okéé...félkilenckor felhívom,holvan...Aztmondja,most kocsmába,majd jön olyan 11-12 óra magasságában.Mondtam neki,hogy 11oké,de éjfél után már ne jöjjön.Várok,várok várok....10 óra.11.Féltizenkettő....12....nem jött.És arra nem volt képes,hogy küldjön egy rohadt sms-t,hogy bocsi mégsem megyek.Pedig tudta,hogy nem akarok egyedül aludni,és lett volna más akit hívhatok.Nagyon átvágottnak,és szarnak érzem most magam.:(

Viszont közben beszélgettem azzal a másik fiúval.

És így...célozgatott rá,hogy lehetne közöttünk több is,mint barátság.És randira hívott.Nekem bejön ő is...csak pár gond van.

Az előző fiú 22 éves.És így is idősebb nálam 6évvel.Ő viszont 25.És valószínűleg sok mindenkinek szúrná a szemét ez a dolog.Meg aztán az idősebbe szerelmes az egyik legjobb barátnőm.Én meg....azt hiszem a fiatalabbikba vagyok beleesve.Hiszen,ha nem szeretném akkor nem viselném el,hogy átvág,kihasznál,stb.:S

Igazából fogalmam sincs mit csináljak!?

És bocsánat,hogy ilyen hosszú...minden elismerésem annak,aki végig olvassa...Csak muszáj volt valahova leírnom.:/:/


2011. jan. 30. 10:23
 1/5 A kérdező kommentje:

Ejjha.Elég szép kis történetet firkantottam ide.

Sry.

Akinek nincs kedve elolvasni,annak jelzem,hogy a 'Szóval...'-tól van a fontos rész.:DDDDDDD

2011. jan. 30. 10:24
 2/5 anonim ***** válasza:

hát tényleg szép kis történet...

szóval nem tudod mit csinálj:/

öszintén?:D én sem tudnám...

velem is volt már hasonló...aztmondta, hogy fél óra és jön, aztán eltelt két óra is, meguntam várni és lefeküdtem aludni, akkor hivott...én meg nem vettem fel. végül beszéltünk, de máskor már nem hívtam fel magamhoz. ennyi, és kibirtam nélküle, bár nagyon nehéz..

Te meg ha a fiatalabbat szereted/ő jön be jobban, akkor a másikat inkább hagydd, biztos fájna a barátnődnek ha lenne bármi is köztetek, hidd el a barátság mindennél fontosabb!...:/

Probáljátok megbeszélni (a 22 évessel) és hát valahogy csak lesz :) sok sikert!:)

2011. jan. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Szóval-tól olvastam el, remélem nem baj. :)

Aki átvágott srác, az szerintem bosszúból vágott át, mert elmondtad neki a másik srácot. Féltékenységből tette, amit tett.

2011. jan. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, hogy a 22 éves teljesen kihasznál, és ezt pontosan tudja. Pontosan tudja, hogy bármikor felhívhat, te ugrasz, és nem lesz következménye, ha nem megy el a találkátokra. Valószínűleg soha ne fog komolyan venni. Nem mondhatom biztosan, mert nem ismerlek, de valószínűleg nem vagy érettebb a korodnál, és naív is lehetsz (ezt csak abból gondolom, hogy hagyod magad átcseszni). Ebből adódóan nem tudom, hoyg a másik, a 25 éves, képes lenne téged komolyan venni, biztos, hogy ő tényleg akar tőled vmit?

Szerintem felejtsd el mind a kettőt. Keresgélj olyanok között akik, csak 1-2 évvel idősebbek nálad, hasonlóan még abban a "tini" gondolkodásmódban van, így komolyan tud venni téged.

És még csak annyit, hogy nagyon ritka, amikor egy fiú ténylegesen nem akar komoly kapcsolatot, általában, még ha nem is tudják, csak azért mondanak ilyet, mert attól a konkrét személytől nem akarnak semmit, de hogy jön egy olyan lány, aki minden szempontból megfelel nekik, akkor azzal simán kialakítanak egy komoylabb kapcsolatot. Csak valaki jobban válogat, így nehezebben talál, olyan lányt, akivel tényleg összejönne. Ezek a tipikus "nem akar komoly kapcsolatot".

2011. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából még mindig nem tudom mit csináljak.

Én is érzem,hogy naív vagyok.Tegnap pont ezt írtam le a blogomba :)

És azt is tudom,hogy mi lesz.Én leteremtem,ő meg bocsánatért könyörög...és folytatódik minden ugyanígy.:S

Ennyire még sosem szerettem senkit,pedig volt 2 komolyabb kapcsolatom.Hihetetlenül kegyetlen érzés ez most.:/

A másik fiú pedig,igen...komolyabbat szeretne tőlem.Legalábbis azt mondja.Bár a fiatalabbikkal is úgy indult...:(

2011. jan. 30. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!