Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire rosszul érzem magam amiatt, hogy kikosaraztam?

Figyelt kérdés
Egy jó barátom ma bepróbálkozott nálam. Meg akart csókolni, de visszautasítottam. Rögtön ezután elbúcsúztunk egymástól, és ezután sokáig nem fogunk találkozni, mert kb 60 km-re lakik. Borzasztóan érzem magam emiatt, mert nagyon szeretem, de csak mint barátot...Hogyan lehet ezt megbeszélni, elfelejteni? 15L
2011. ápr. 15. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

1. elfelejteni: nemlehet

2. megbeszélni: valahogymegkellene

2011. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, jöhetnek még. :)
2011. ápr. 15. 19:10
 3/5 anonim válasza:
nem akarom hogy még jobban rosszul érezd magad .. áá szegény mióta készülhetett erre.. és kosarat kapott :DD de szerintem az is a számításai között volt hogy ha bepróbálkozik akkor megromlik a barátságotok.. ez mindig benne van a pakliban, ezért beszélj vele hogy nem szeretnél tőle semmit, de semmiképpen nem szeretnéd ha megromlana a kapcsolatotok, mert fontos neked mint BARÁT. :)
2011. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Szerintem minél előbb beszélj vele.Tegyétek túl magatok rajta és ha nem érzel iránta semmit akkor mondd meg neki de szeretnéd magad mellett tudni mint barátot.Meg kell hogy értse megerőszakolni csak nem fog :)

2011. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) Nagyon remélem, hogy emiatt nem fog megromlani a barátságunk, rajtam nem fog múlni...Megpróbálok minél előbb beszélni vele, mert már meg vagyok feszülve a stressztől, hogy mi lesz...:(
2011. ápr. 15. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!