Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Fülbevaló fiúkon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Fülbevaló fiúkon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 15:45
1 2
 11/20 anonim válasza:

nemgáz már a mai világban..de nekem csak az jön be ha esetleg 1fülében van.

ha már 2ben az már gáz..

szerintem..de mindenkinek más a véleménye.

2011. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, én is csak balfülembe szeretnék rakatni holnap.

Na és lányok ha tetszene nektek egy srác, és először nem látnátok hogy fülbevalót hord , később észrevennétek akkor gondolom továbbra is tetszene. Vagyis elfogadnátok ,hogy fülbevalót hord ,annak ellenére hogy nektek nem tetszik úgy általánosan a fiúkon?

Adnátok tippeket hogy milyet rakassak?

Egyébként 16/F

2011. jan. 30. 20:28
 13/20 anonim ***** válasza:
Én aztmondom ha már arra kerül a sór hogy fülbevalója lesz, diszkrét legyen, és feltétlenül csak egyik fülébe. Nekemsem tetszik ha mindettöben van. :)
2011. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Jaj, és ha tetszik a srác akkor a fülbevaló nem oszt, nem szoroz. utolso voltam. :)
2011. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem blöe. Bár ha amúgy tetszik, akkor mindegy... Úgy lennék vele, h max majd megkérem, hogy vegye ki, ha komolyra fordul és nagyon zavar. Amúgy szerintem b.uzis.


21/L

2011. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem gazán jön be alapjába véve, de vannak ilyen ismerőseim, és el tudom fogadni a fülbevalósságot. :D
2011. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Engem eltántorítana, inkább olyan után néznék, akinek nincs.
2011. jan. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Semmi baj vele! Sőt, nekem bejön. Kivéve azok a csiszolt szarok...a hideg kiráz tőlük...a karika viszont nagyon tetszik. És a fültágító is tetszik. Mindenkinek a stílusától függ, hogy mit tart szépnek, vagy undorítónak.

21/L

2011. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én éppen azt mondtam, hogy nekem elkezdett tetszeni egy srác, és csak 1 hónap után vettem észre a fülbit. Nekem pedig a karika és a fültágító nem tetszik :S (szerintem az borzasztó) --->kinek mi (mindenkinek más....)
2011. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

undorító


22/L

2011. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!