Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az igazságtalanság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az igazságtalanság?

Figyelt kérdés

Az öcsém(15 éves) nemrég kefélt először és anyám meg a többiek azt mondták mekkora menő stb. Majd szóba került hogy pár hónapja én sem vagyok szűz és elhordtak minden kurv*nak,ribancnak,szajhának mocskosnak stb. Ez nagyon szíven ütött. Most akkor a lányok csak komoly kapcsolatban szexelhetnek akkor is korhoz kötve, de a fiuk bármikor és minnél többet húznak meg akkor olyan menők? Basszus ez olyan szánalmas mért ilyen hülye véleménnyel van a társadalom? A lányok is emberek ha a másik nemnek lehet akkor nekünk is lehessen már kritika nélkül.

17/L :(


2011. jan. 30. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Mert ez egy h*lye társadalom. Én azt mondom, hogy 17 évesen oké, hogy nem vagy szűz. De tesód, 15 évesen, ráadásul úgy, hogy a pasik éretlenebbek... gáz.
2011. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%

Azért mert a nőknek semmit nem kell tenni, hogy szexelhessenek, a pasinak kell udvarolni, ezért menő egy pasi aki sok nővel volt mert ügyes:)

20f

2011. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez mindig is így lesz. Az alapja az, hogy a férfi aki sok nővel volt, az utódlás szempontjából vonzó lesz a többi nőnek, mert sokszor kiválasztott, tehát életképes. Én nem voltam sok nővel, mert elég a tudat, hogy lehettem volna. :)
2011. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Bizony az élet néha igazságtalan. Így jártál.
2011. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jah..
2011. jan. 30. 16:05
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
elég beteges egy csalás, ahol a gyerekek szexuális élete a beszédtéma a családi beszélgetés keretében....
2011. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem eről beszélgetünk állandóan sőt szinte csak most került szóba...
2011. jan. 30. 16:17
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
hova fajul már a világ.. 15 évesen mit akar már egy srác? undorító, amikor látom facebookon a 13-15 éves lányokat/fiúkat kotonnal a kezükben pózolni elgondolkozom, hogy vajon ez a társadalom, a média vagy a szülők hibája-e.. esetleg mind a három? egyébként meg vissza a témához: Ne vedd fel ezt.. a lényeg az hogy te tudd, hogy te normális vagy és nem 14-15 évesen feküdsz le másokkal.. 17 évesen már normális.. a lányok sokkal előbb érnek 19/f
2011. jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

a lányok sokkal előbb érnek hát nemtom...max testileg mer az osztályba is van pár jó csaj akik nem szüzek de már bocs olyan segghülye szőke libák h az már vicc...

jah és bocs az offért.

jah és még vmi "az a zár amelyet minden kulcs kinyit az rossz zár, viszont az kulcs ami minden zárat kinyit az mester kulcs"

2011. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Ez azért volt így, mert az öcséd qrt, téged meg megqrtak.
2011. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!