Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hévmegállóban találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hévmegállóban találkoztam az illetővel, mikor is már fél órája végig mögöttem jött. Hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés

Egy hévmegállóban találkoztam az illetővel, mikor is már fél órája végig mögöttem jött. Egyszer letért az útról, és úgy 30 m-ről megfordultunk mindketten és köszöntünk egymásnak egy integetéssel. Aztán pedig csak egy \'szia\' lett belőle.

Semmit nem tudok róla.. Nem mertem odamenni hozzá, mert rettenetesen néztem ki (habár ezek szerint, talán annyira mégsem :) ) ..Pedig ő megtette végül is az első lépést, és már nagyon bánom. Node, nem egyértelmű ilyen esetben, hogy ha tényleg annyira bejött egymásnak a két ember, akkor automatikusan következő nap ugyanakkor és ugyanott?

Ez nem csak egy flört volt.. Nagyon szeretném őt megtalálni.


2009. febr. 6. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg, ugyanakkor, ugyanott. Én is ezt tenném első körben. Vagy adj fel hirdetést, szórólapot. Jobbat nem tudok sajna. Sok sikert!
2009. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
ez most egy komoly kerdes???honnan tudja itt akarki??? max menj vissza minden nap, hatha latod majd.....
2009. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze!Legyél ott,biztos felbukkan!Max sokat kell várni rá, de megéri, nem?:-)
2009. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát, ma így is, úgy is véletlenszerűen, de ott kellett lennem, szinte ugyanabban az időpontban. És nem volt ott... Gondolom a következő lépés, a 'jövőheti ugyanaz a nap, ugyanaz az óra'. Kezdem feladni. :( Igazából nem sok remény van rá.

A válaszokat köszi!

2009. febr. 6. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Tuti hogy csak heti egyszer jár arra?Én minden nap kimennék a helyedben!
2009. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) Márcsak a remény van.
2009. febr. 8. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!