Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek néha az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek néha az emberek?

Figyelt kérdés

Én nem értem miért ilyenek néha az emberek. Ma nem mentem suliba, mert beteg vagyok. Felkeltem, benyomtam a gépen, hogy megnézzem a Facebook-om. Megnézek egy képet, ahol nem jelöltek meg, és egy állítólagos ,,barátom", és a volt osztálytársam - aki szadista módon folyton piszkált mindenkit, én voltam a fő célpontja - a hátam mögött aljas módon kibeszéltek engem, ráadásul úgy, hogy én mit sem tudtam róla. Például, volt olyan, amikor hazajöttem suliból, még régebben, mert hánytam, és ők azon szórakoztalk, hogy milyen szánalmas, hogy én hánytam aztán, haza kellett mennem. Annyira aljasnak tartom az ilyeneket. Persze, nem hagytam szó nélkül, - nem vagyok az a fajta - fogtam és leszedtem netről egy képet, felraktam Facebook-ra és bejelöltem őket. A kép egy emberi fejet ábrázol amin ürülék van. Lehet, hogy nem volt egy kultúrált, kedves dolog tőlem, de egyszerűen nem bírtam elviselni ezt, hogy miért ilyenek, amikor szinte senki mással nem vagyok haragban az iskolában, és elég sok barátom, és haverom van, akik nem ilyenek. A volt osztálytársamtól nem is vártam mást, mert valószínűleg kisebbségi komplexusa van, mert nem nőtt meg túl nagyra, és oltogat mindenkit, a másik gyerektől - aki jelenlegi osztálytársam - nem vártam volna ezt. Mondjuk lehet, hogy azért ilyen szemét mert naponta elszív egy doboz cigit, és iszik 13 évesen? Hát elgondolkodtató. Mindenesetre, ha nekem problémám van valakivel, én a szemébe mondom neki, őszintén, amit gondolok. Szerintem nagyon meghökkentő, hogy ilyenek is lehetnek az emberek, nagyon rosszul esett. A kérdésem az hogy ez miért van? Miért ilyenek? Mit lehet ezellen tenni?


Bocs, hogy ebbe a kategóriába raktam, de más nem volt ahova rakhattam volna, gondoltam itt válaszoltok a legtöbben.


14/F


2011. jan. 31. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már elmúltam 30, ennyi idő alatt rájöttem, hogy sajnos gonoszak az emberek, persze nem mindenki, de gyakran attól kap az ember pofont, akiről nem is feltételezte korábban.

Nagyot változott a világ pár év alatt is,és sajnos nem éppen jó irányba.

Én meg tudom számolni egy kezemen, hogy hány igazi barátom van.

Egyet tehetsz, kerülöd ezeket az embereket és a velük való konfliktusokat.Idővel rájönnek, hogy nem érdemes foglalkozniuk Veled.

2011. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az értelmes, okos választ.
2011. jan. 31. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt büszke lehetsz magadra, nem sok 14 éves férfi ír ilyen normálisan. Aztán kérdésedre válaszolva miért ilyen gonoszak az emberek? Nehéz kérdés, az emberek sokszor ilyenek, megalázzák a másikat ezzel enyhítik a saját önbizalom hiányukat. Azzal hogy van egy másik ember, aki náluk rosszabbnak titulálhatnak ők jobban érzik magukat. Valahogy emberi szükséglet, hogy lásd valaki nálad is rosszabb, nálad is rosszabb módon él stb. Az emberek ilyenek így kell elfogadni őket. És egy jótanács az életre nem bízz meg mindenkiben feltétlenül. Látod az állítólagos barátok hogy hátba támadnak. De hát nemsokára, mész középiskolába elfelejted őket. Én is utáltam az általános iskolát, rajtam kívül mindenki sírt amikor ott hagyták, én vigyorogtam végig a ballagást. Aztán jött a középsuli egyetem, kihevertem ezt valamennyire. Mint ahogy te is elfelejted majd valamikor, és már csak egy rossz emlék marad.
2011. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, és egyetértek veled!
2011. jan. 31. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!