Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a kiszemelt srácnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a kiszemelt srácnak?

Figyelt kérdés
tetszik egy srác szemezgettünk stb. és holnap át jön hozzánk (mert mellesleg a család barátja is:))Mit mondhatnék neki hogy levegye hogy tetszik nekem?Egyelőre nem akarom elsietni és egyből mondani neki hogy "Csá baby!Tetszel nekem!"vagy ehhez hasonlók. Inkább kicsit titokzatos szeretnék lenni(mert olyan is vagyok:D)
2009. febr. 6. 22:35
 1/2 anonim válasza:

hát figyelj sztem mosolyogj rá !nekem bejön az!

elsőre ennyi aztán sztem mond meg h mit akarsz tőle!

2009. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A mosolygás nekem is bejön ha szerencsém van. Legyél vele nagyon kedves és figyelmes! Nevess a viccein és mutasd ki neki hogy érdekel téged hogy ő mit gondol dolgokról!

Szerintem nem kellenek egyértelmű mondatok a legtöbb esetben mint pl a :Tetszem neked??

Ezt érezni fogod. ÉS ha ő nem közeledik ezek után inkább hagyd a dolgot mert ha kérdezgeted esetleg olyan érzésekről amik még csak kialakulóban vannak az mindent el tud rontani!! Hagyd alakulni a dolgot! Te csak légy bájos vonzó kiszámíthatatlan de mégis öntudatod! :-)

Hajrá én drukkolok!! :) Remélem segítettem

2009. febr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!