Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami taktika amitől a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami taktika amitől a pasi harcképtelen lesz?

Figyelt kérdés

van egy osztálytársam aki elkezdett sértegetni de ma nem tudtam vele találkozni, és holnap beszélni akarok vele, de amilyen egy ökör képes lenne egy lányt megverni.. és állitólag "gyúúúr" de semmi nem látszik rajta..

de mégis..milyen ütések/stb. vannak amelyekkel harcképtelenné tudom tenni,ha nekem jönne??

Köszönöm!

Kategória miatt lécci ne haragudjatok..de ha azt nézzük jöhet ide is.. régebben tetszett. a srác..:d


2011. jan. 31. 21:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

oké...

köszi:)

akkor a tökön rugás jó lesz..:D

nem vagyok ilyen amugy.. de elegem van,hogy ő a kemény gyerek.. engem meg disznóz, meg bányarémez..

mikor 170/62 kg vagyok nem hiszem,hogy olyan kövér..

vagy még valami beszólás amitől köpni ynelni nem tud?:)

2011. jan. 31. 22:07
 12/22 anonim ***** válasza:
Neki is ennyire menő lennél nagy fiú? És mutass a legszigorúbb arcra az osztályban, lehetőleg, hogy mindenki hallja. :)
2011. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. jan. 31. 22:18
 14/22 Moszuke ***** válasza:
nyomd ki a szemét, rugd tökön, üsd meg az ádám csutkáját, lépj a torkára, üsd fel az orrát az agyába, két tenyérrel üsd meg oldalról a füleit, sötöbö
2011. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Hát azért nem akarom,hogy szemtelen legyen..:D

Köszi a tippeket! :)

És ha tökön rúgom azért nem ugy,hogy összecsinálja magát de erőteljesen, akkor lesz valami baja?:D

Köszike, a sok segitő választ!

2011. jan. 31. 22:23
 16/22 A kérdező kommentje:

Odamegyek.. 1-1,5 m távolság megvan..

én: na mi van??miért volt a multkor olyan nagy a pofád?

Ő: ne pofázzáááá!

én: olyan alpári beszéded van,hogy jobb lenne ha megse szólalnál!

ő: szíd le magad koca (ezt vágta be nekem)

én: nem vezsed észre mindenkit irritál a pofád! akkora egy paraszt vagy,hogy az már fáj!

inkább észre gyurnál nem izomra... de az is lehet hogy f*szra gyúrsz..most megnézzük..

(és hirtelen tökön rugom)


kb iylen szitura gondoltam..

szerintetek?:D :D

2011. jan. 31. 22:29
 17/22 anonim ***** válasza:
lol
2011. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Azért a tökön rúgással óvatosan, mivel elég sérülékenyek a herék, egész életre elvághatod a pélóját. Az meg azon felül, hogy nem vicces, elég nagy bajba sodorhat téged is. Egyébként meg nem értem hogy egy csajnak minek kell verekednie? Szóban kell lealázni, és nevetségessé tenni, sokkal "nőiesebb".
2011. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

oksa rendben..

nem akarok benne kárt tenni.

de akkor szóba,hogy járassam le??

2011. jan. 31. 22:33
 20/22 anonim ***** válasza:

Nagy lú.asz ,ennyire ba.om vadállat ok léteznek ,sztem hivj 1 haverodat nagyobb korosztályból aki ált melleted van és kérd meg h kicsit szoljon rá ,ha nem megy ,mond neki h ha ennyire kemény vagy akkor miér nem verekecc nagyobbakkal

Ez sem jő be ,tökön rugod ,midennkinél hatsos ,még nálam is :D

2011. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!