Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami taktika amitől a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami taktika amitől a pasi harcképtelen lesz?

Figyelt kérdés

van egy osztálytársam aki elkezdett sértegetni de ma nem tudtam vele találkozni, és holnap beszélni akarok vele, de amilyen egy ökör képes lenne egy lányt megverni.. és állitólag "gyúúúr" de semmi nem látszik rajta..

de mégis..milyen ütések/stb. vannak amelyekkel harcképtelenné tudom tenni,ha nekem jönne??

Köszönöm!

Kategória miatt lécci ne haragudjatok..de ha azt nézzük jöhet ide is.. régebben tetszett. a srác..:d


2011. jan. 31. 21:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kezdd el becsmérelni, hogy "miért csak ekkora", vagyis fikázd le, háborodj fel. Ez bevált az exbarátnőmnek is, amikor nem volt kedve hozzá. Nem véletlen, hogy csak ex...
2011. febr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

2011-es, nem baj, attól még írok ide, ha már elkezdtem.

Csókold meg, ettől meglepődik, és majd akkor rúgd tökön, vagy gyomorszájba

2013. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!