Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg ennyire nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg ennyire nagyon fontos nektek a külső?

Figyelt kérdés

Egyik fiú barátommal beszélgettem ma,szóba kerültek a lányok,és azt mondta,hogy neki sokkal fontosabb a külső,mint a belső,és nem számít,ha sík hülye,vagy beképzelt a lány,ha jól néz ki.Viszont ha kedves,aranyos csajról van szó,de nem néz ki olyan jól,akkor már nem is érdekli.

Ez tényleg így van?vagy csak azért vélekedik így,mert még csak 16 éves?Nyugtassatok meg,hogy 20 éves kor felett már más a véleményetek!:)

17/L


2011. febr. 1. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Igen!


Minden pasinak és nőnek is fontos a külső!


DE!


Minden embernek más külső tetszik, azaz nem mindenkinek a szupermodell kinézetű meg Jessica Albák jönnek be, kinek mi...Mindenkinek más külső tetszik.


Értem?

2011. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Norb66 ***** válasza:
De így van, az első válaszolónak teljesen igaza van. A külső sokat számít. Ha nem tetszik, nem is szólítom le, stb. bármennyire is értékelném a belső tulajdonságait.
2011. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

persze, hogy fontos a külső. de mielőtt bármit kezdenél vele, először meg kell ismerni. ha kívül gyönyörű, de belül rohad, odébbállok. de a külső az ismerkedés első foka. de attól, mert fontos a külső, még nem biztos, hogy a szupermodell alkatú lányokra fogok bukni:) igazából én bármilyen típusú lányban látok fantáziát, ha megtetszik.persze az is kérdés, hogy milyen célból keresel csajt. ha csak meg akarod dugni, egy buta liba is megteszi, és ott még hangsúlyosabban csak a külső számít:)

20/f

2011. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez a csúf igazság...


És azon kevés lányok akik kezdeményeznek, ők is külső alapján mennek oda mint mi pasik!


VAGY MÁR MINDENKI BELELÁT A MÁSIK FEJÉBE ÉS OLVAS A GONDOLATAIBAN??

- ERŐSEN KÉTLEM!


Mindenki a külső alapján szűri le h ki milyen lehet kb, szóval a külső által nyeri el a tetszésünket az illető.


Ez alol csak a netes ismerkedések kívételek ahol nincs kép...

2011. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Rendben, de nekem nem! Nekem nem az számít és példát is mondok. Ismerkedtem olyan lánnyal aki külsőleg nem volt szép, még nekem se jött be külsőre, de adtam rá esélyt csak más okok miatt nem sikerült. Aztán ismerkedtem én nagyon szép, csinos lánnyal és mégis azt mondtam viszlát... Nekem igen is a belső számít, ha ez nem érthető akkor sajnálom:S én ilyen vagyok, bocsi.
2011. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sokan félreértik azt, hogy a külső számít. Ez nem azt jelenti, hogy minimum szupermodell legyen a lány vagy ilyesmi, egyszerűen arról van szó, hogy legyen benne valami ami megfog. Pl. szép az arca, szeme, akármi. És mindenkinek más tetszik, ahogy előttem is írták.

A barátod egyrészt 16 éves csak, másrészt meg idióta, már ne is haragudj.

Engem kifejezetten irritálna, ha a lány síkhülye, ezt akármilyen külsővel sem tudná kompenzálni.

21/F

2011. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19:00 - végre felfogta valaki hogy mit mondok köszi! :)
2011. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nálam a külső másodlagos, mert komoly kapcsolatot kerestem, és megtaláltam, igaz szép barátnőm van, de ez véletlen:)

Jól kijövök vele.

Akinek nagyon fontos a külső annak általában csak szexre kell a csaj.

2011. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tiszta mázli hogy a csajokat csak belső érdekli.


A teilight sem arról szól hogy milyen jól néznek ki a paik, és nem is azért sikeres:P

2011. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!