Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg ennyire nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg ennyire nagyon fontos nektek a külső?

Figyelt kérdés

Egyik fiú barátommal beszélgettem ma,szóba kerültek a lányok,és azt mondta,hogy neki sokkal fontosabb a külső,mint a belső,és nem számít,ha sík hülye,vagy beképzelt a lány,ha jól néz ki.Viszont ha kedves,aranyos csajról van szó,de nem néz ki olyan jól,akkor már nem is érdekli.

Ez tényleg így van?vagy csak azért vélekedik így,mert még csak 16 éves?Nyugtassatok meg,hogy 20 éves kor felett már más a véleményetek!:)

17/L


2011. febr. 1. 18:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy ne legyen kövér hanem olyan átlagos max picit husis.

Nekem az a halálom ha egy lányon fekete szőr van. Ez az egyetlen amit utálok. Amúgy meg nem bukom a topmodell csajokra.

2011. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy csaj barátom, és tényleg úgy is indult meg vagyunk most is hogy csak barátok vagyunk, külsőre sose volt nagyon szép, olyan átlagnak mondaná az ember és egy idő után ahogy megismertem, sokat voltam vele, egyre jobban megtetszett külsőre is, mert több szituációban láttam... akkor már simán el tudtam volna képzelni többet is mint barátság... persze a belső is számított de egyes helyzetek megszépítették és egészen máshogy néztem rá utána
2011. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, ez úgy van, ahogyan a barátod mondta.


20/F

2011. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utóbbi 19:17, pontosan ez a lényeg, a belső szépít csak egyesek utána ismerkednek a belsővel:) De ez nem gond, ilyen emberek is vannak.
2011. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
a külső fontos, mert hát vonzódni kell a nőhöz. de közel sem ennyire drasztikus a helyzet, mint ahogy a haverod mondta. egy tizenéves kis hormonbombától ne várd, hogy ódákat zengjen a női lélek csodás rejtelmeiről. egyesek már 20 fölött, de általában 30 körül kinövik.
2011. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!