Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom féltékenykedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenykedni? Nagyon fontos, lent!

Figyelt kérdés

A barátom az eggyik legjobb barátnőmet folyton ölelgeti,meg simogatja a karját,néha a derekához is teszi a kezét,minden nap vele megy haza suliból is,és mondta neki hogy milyen lehet hármasban. :| :O Lehet csak poénból,nem tudom. :S De azt mondta hogy soha nem járna vele,de már alakult köztük valami,csak végül velem maradt,mert akkor szakítottunk egy hónapra. Tudom hogy a barátnőm nem csábítaná el,csak...

15L


2011. febr. 3. 12:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

tegyük fel: a barátnőd pasijával6barátjával vagy bármelyik pasival ölelkezel. Simogat téged. megfogja a kezed. hozzádbújik.: te arra gondolsz hogy csak barátkozni akar? naná, hogy nem... Van barátnője? Ha tetszik/szerelmes vagy belé ez nem biztos hogy visszatart...

én dobnám.

döntse el kit akar

elhívod őt is meg a barátnődeet is és nyíltan megkérdezed kit válasszt. a msikat hagyja békén

ez így korrekt nem?

2011. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ma is együtt voltak,és amikor a bnőm poénból mondta hogy a vonat elé ugrik,akkor a barátom elkapta a karjánál,hátulról megölelete,és a hasát fogta az eggyik kezével,a másik kezével meg már nem tudom hol,azthiszem a saját kezét,és a barátnőm nyakához tette a fejét,simán megtudta voltna csókolni a nyakát,olyan volt mintha szagolgatta volna,értitek hogy mondom. :D Barátom öccse mind látta ezt,pont jött haza,bennem megállt az ütő. Szeretem a barátom,de...mostanában sokat vitázunk,nyomozgat utánam is hogy nem e vagdosom magam. Meg a bnőm derekát fogta az utcán,úgy mentek,nem sokáig mondjuk,1-2 perc,talán kicsit több is volt,meg mikor ültek a padon,többször a bnőm derekát átfogta. És mikor jött a vonat,akkor bnőm oda hajolt őt megölelni,erre a btom meg puszit akart adni az arcára,gondolom azt hitte hogy a bnőm azt ad neki.és mikor a bnőm felszállt a vonatra és csukódott az ajtó,akkor a btom mutatott neki egy szivet,és azt mondta hogy love. Mikor bnőm erre nem reagált,akkor még1x mutatta. Na most mivan? XD Még jó hogy a btom öccse leskelődős. XD Meg a vonaton is a bnőm combjára tette a kezét,mondott neki vmit,és simogatta. Meg a bnőm keze ökölben volt,és btom megfogta,kérdezi: hideg? És fogta a kezét kicsit. Tetszik neki ezek szerint a lány? :O
2011. febr. 8. 14:32
 13/19 anonim ***** válasza:

te komplett hülye vagy?

PERSZE HOGY TETSZIK A BARÁTNŐD NEKI....istenem ennyire naiv embereket....kajak ideges lettem... mért hagyod hogy így viselkedjenek veled? :) ha a barátnődet is nagyon zavarná, elmondaná neki mi a szitu..... és a barátod meg egy igazi .......nem mondok inkább semmit rá!, kerülne a kezeim közé..

NYISDKIASZEMED!

2011. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ma szintén együtt mentek haza,és kb. 1 órán át úgy ültek,hogy a btom megfogta a bnőm kezét,egymásnak döntötték a fejüket,a btom nagyon közel ment hozzá. Az arcát is neki dönti,a combját is fogdossa,és a bnőm feltette a btom comjára a lábait,és erre btom megfogta,meg minden,és a bnőm keze a saját combján volt,erre btom először csak pár ujját fogta meg,utána egyre jobban.Meg a derekát is fogdossa.
2011. febr. 9. 15:43
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha az én barátom ilyet csinálna,valószínűleg egy részeges napomon(olyankor vagyok annyira agresszív,hogy üssek) úgy összeverném,hogy másnap keresné a fogait.xD
2011. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha az én párom csinálna ilyet.... hát úgy repülne, hogy a lába nem érné a földet.

Sajnos szerintem itt már a közös beszélgetés sem segít, mivel láthatóan a barátnőd nagyon is benne van a dolgokban. És gondolj bele, nem a barátodtól, nem is a barátnődtől, hanem a barátod öccsétől tudod, mi a szitu. Gondolkozz már el egy kicsit. :)

Sejtesd fel neki az esetleges szakítást. Ha erre nem reagál semmit, akkor ténylegesen szakíts vele, mert nem érdekled, és inkább a barátnődre hajt. Nyugodj meg, találni fogsz normális fiút, aki értékel is téged, és nem a hátad mögött kavar a barátnőddel... Fiatal vagy még.:)

És még egy jó tanács, ilyen kis libákkal ne barátkozz. Aki ilyet csinál a "legjobb barátnője" háta mögött, az nem barátnő. Jó, hogy mondod, mindig rászól a barátodra, de semmit nem tesz konkrétan. Például, ha az én barátnőm pasija csinálná ezt,egy pofont kevernék le neki, hogy térjen észre.

2011. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy szakítani fogok vele,szomorú lett minden,ideges meg stb.. Mikor egy hónapig külön voltunk,akkor meg nem azt mondta másoknak hogy hiányzom neki,hanem hogy hiányzott neki a sex. -.-"
2011. febr. 11. 14:13
 18/19 A kérdező kommentje:
Mais láttam őket,egész nap az állomáson voltak,mert közel van hozzá a sulim,és reggel láttam őket. Meg anyum bnője ott jegyeladó,és mondta hogy ma a barátom egész nap egy lánnyal volt,fogták egymás kezét,összebújtak,a btom 2x puszit is adott neki. :| Meg a combját fogta.
2011. febr. 25. 12:02
 19/19 A kérdező kommentje:
Ja meg jött be a suliból egy gyerek,ismerem is,és tudja hogy a btomnak vagyok(remélem értitek.xD),és nem tette le a bnőm a lábát a btom lábáról,mert úgy ültek,csak akkor amikor a srác leült oda,hogy legyen hely.
2011. febr. 25. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!