Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek eljutott egyaltala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek eljutott egyaltalan az agyaig, hogy mit mondtam?

Figyelt kérdés
Elmondtam, tobb,mint 2 honapja egy sracnak, hogy tetzik. Erre o azt mondta, hogy jo. De semmi olyasmit nem mondott, hogy en is neki vagy en neki nem. Ha veletlenul osszefutunk, miota tudja, hogy tetszik nekem, azota sokkal hamarabb eszrevesz, sokkal hangosabban koszon. De nem ertem, hogy miert nem tudta a szemembe mondani, hogy o nem igy erez. Mellesleg kocka a srac; amikor csak tud jatszik a gepen.
2011. febr. 3. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Képzeld én is így jártam,csak nekem 12 éve tetszett egy férfi.Vagyis kora alapján férfinek lehetne nevezni,de agyilag nem az.Még vacsorázni is elvitt,aztán semmit nem mondott,pedig azt állította,hogy egyenesen megmondja mit gondol.Kissé gyáva ,jellemtelen dolognak tartom.Szerintem az agya helyén is pixelek vannak.Hagyd a francba ha válaszra se méltatott.
2011. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az előbb már próbáltam le írni de meg halt a net szóval:

ha azt mondod neki tetszik neked : "össze illenek a nemi szerveink" -igen és ? az nem érzés :D szimplán be jön :D ha azt hogy szereted az már érzés :D és arra illik válaszolni am meg ha itthon vok én is játszok magammal XD a géppel :D zenét hallgatok filmeket nézek mégse vok kocka :D elvégre ha van jobb dolgom azt csinálom ha sátán is úgy akarja gitározok ha sátán úgy akarja zongorázok [már ha zongora közelbe vok mert az itthon nincs :S] ha meg csaj azt mondja h szeret nem azt h tetszek neki nem m1 :D és üti a minimum igényeim :D [legyen kis esze az agyában :d és ki lehessen vinni az utcára papír zacsi nélkül :D] akk 1 próbát megér :D


19F

2011. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az első vagyok.Szerintem egy 19 éves ne ossza az ész itt a f@szságaival.Akit említettem,annak Én is azt mondtam,hogy tetszik régóta,pedig nem csak lefeküdni akartam vele hanem járni.
2011. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19 F iq bajnok: szóval neked röviden az a lényeg egy kapcsolatban hogy dughasd és mutogathasd a haveroknak ("kevés ész az agyában" vagy mit írtál..) ehhez a felfogáshoz gratulálok :)
2011. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!