Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutathatnám ki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutathatnám ki még neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

elég hosszú lesz, de hamar el lehet olvasni, nincsen minden fél mondatban : ki mit mikor hol miért...


azt hiszem az ég is egymásnak teremtett bennünket.. egyszer sétáltam az utcán és megláttuk egymást és nem tudtuk levenni egymásról a szemünket hirtelen lelassítottunk és csak így bámultuk egymást, aztán amikor másodjára láttuk egymást akkor megkérdezte hogy nincs-e kedvem sétálni egyet vele, és hát igent mondtam, beszélgettünk, és mondta hogy nem tudott kiverni a fejéből és hogy tetszem neki.. aztán találkoztunk még néhányszor. konkrétan nem kérdezte meg hogy "járnánk-e", puszi puszi után, csók a csók után jött.. egy hullámhosszon mozgunk, mindig van miről beszélgetni.. eltelt így pár hónap.. nagyon különlegesnek mondhatnám a kapcsolatunkat..aztán eljött egy pillanat ami nagyon heves és forró volt hogy elkezdtünk a szexről beszélgetni.. és akkor kibukott belőlem hogy már annyira szeretem hogy nem tudom másképp kifejezni csak egyfolytában arra gondolok hogy muszáj lenne lefeküdnünk egymással.. a szülei nem voltak otthon néhány napig, és áthívott az egyik nap.. ő már tapasztaltabb volt, nekem az volt az első.. nagyon gyengéd és kedves volt. egyáltalán nem fájt különben..

aztán egész éjszaka nem tudtunk elaludni, a szex után órákig csókolóztunk meg simogattuk egymást..és amíg nem jöttek haza a szülei addig a néhány napig ott aludtam végig, és minden este volt szex, napközben meg sétáltunk, stb..

ő álmaim férfija, külsőleg-belsőleg semmi probléma sincs vele, az, akiről évekig álmodoztam belecsöppent az életembe..

ő nagyon sokat bókol, vesz virágot, csokit, mindig dicsér, stb.

nem tudom hogyan fejezhetném ki neki hogy nagyon szeretem. a szex után mindig mondja hogy mennyire jó volt, stb, és elég változatos szokott lenni (szerepjáték, pózok, orál, stb.)

szoktam neki főzni, meg amit kér megteszem mindig, mindig mondom hogy szeretem, szex közbe kicsit bevadulok és mondok neki ezt-azt... hogyan fejezhetném még ki hogy megőrülök tőle?

már fél éve együtt vagyunk, ha nem találkozunk iszonyatosan hiányzik , filmbeillően órkáig csókolózunk mikor meglátjuk egymást..


2011. aug. 5. 21:58
 1/6 A kérdező kommentje:

ja és kb minden nap amikor találkozunk és épp nincs szex akkor meg hát majdnem van..:D

belsőleg meg nagyon különleges, verseket szokott írni nekem, meg dalokat költ és eljátssza gitáron...:')

2011. aug. 5. 22:01
 2/6 Robi992 ***** válasza:

FAKE

ilyen nincs a mai világban...

2011. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pedig van! és nagyon nagyon szeretem!!
2011. aug. 5. 22:03
 4/6 Ellcsi ***** válasza:

mond a nevét ki a nevét várj egy kicsit. néz a szemébe mélyen és őszintén és mond neki h szeretlek.

megfogja jegyezni ha szivből jön biztos :) gratulálok hozzá :] és jol csinálod ha mindent megteszel amit szeretne odafigyelsz rá abbol érzi:)

2011. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ellcsi ***** válasza:
---a nevét xD elvagyok bocsi
2011. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már megvoltpárszor!!
2011. aug. 5. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!