Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanítják valahol hogy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanítják valahol hogy hogyan illik viselkedni egy bulin? Mit szabad, mit nem?

Figyelt kérdés

Azért kérdem mert nem tudom hogy viselkedjek. Táncestre járok és nem tudom hogy mit is szabad csináljak ott s mit nem illik. Szóval ha felkérek valakit tánc közben szokás beszélgetni? Én csak a neveket szoktam megkérdezni. Szóval hogy kell viselkednem? Miről illik beszélgetni? Mit kell csinálnom még ott táncon kivűl?


Lehet hülyén hangzanak ezek a kérdések de soha sehol nem tanítják az embernek. Szóval nekem sincs honnan tudjam.


Nem az a bajom h nem vagyok nyitott, hanem az hogy nem tudom mennyire és hogyan legyek az.


Az az igazság hogy nincs kivel mennem, ezért egyedül megyek.


Lányok fiúk válaszát várom egyaránt.



16/f


2011. febr. 5. 16:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
17:20 épp ez az. Buli második felében nyugodtan lehet "szákk mí béjbí szákk mí háárd ójee!", és ha utána ő azt mondja, "fákk mí plíz, fákk mí, fákk mí", akkor sínen vagy!
2011. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

van buli-etiket [link]


xd

2011. febr. 5. 17:28
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha én is írok egyet akkor meg már az lesz érvényes?

Csak mert még soha nem hallottam ilyenről, hiába van itt ezen a linken.

2011. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A buli vége felé csak arra figyelj, inkább szopass mint szopjál. Így nem lehet baj.
2011. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,ne haragudj az offért,de:74%-os,rajtad behaltam:D
2011. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Köszi :D
2011. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azért elszégyellhetitek magatokat. Végre egy normális fiatal srác, aki illemről érdeklődik és nem beb*szni akar, meg füvezni meg isten tudja mit művelnek manapság a kamaszok, hanem fel akar kérni egy lányt stb. Erre tessék szákk mí :D
2011. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hogy legyen egy normális válasz is: ne tévesszük össze a táncestet, a bált és a bulit. Buliban nincs szabály, ott arról beszélgetsz, amiről csak akarsz. Sőt, még ki is néznek, ha túlságosan mereven tartod magad valamiféle etiketthez. A buli egyetlen szabálya: érezzétek jól magatokata, Te is, meg akit kiszemeltél, az is.

Báloknál már más a helyzet. Ott sem mindegy, hogy milyen bál. Nyilván egy helyi iskolai bálon mások a szokások, az elvárások, mint mondjuk a füredi Anna-bálon. De pl. egy iskolai bálon sincsenek olyan szigorú, és szerintem értelmetlen megkötések, mint amit belinkeltél. (Jah, hogy nem szabad senkit visszautasítani... meg ha mégis, akkor utána más felkérését nem szabad elfogadni...) Ezek amolyan "nagybáli" szabályok, én azt mondom, hétköznapi ember egy átlagos rendezvényen legyen a maga ura, és ne mesterségesen ráerőltetett szabályoké. Persze az illemet tartsd be, csak vannak, amikre nem látom értelmét szabályokat ráhúzni.

2011. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
mi az a 74% of?
2011. febr. 6. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!