Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek felejtsem el?

Figyelt kérdés
van egy srác akit szeretek és jóba vagyunk de a barátnőm is szereti a srác azt mondta h jól nézek ki és vicces vagyok és a barátnőmmel sokkal kedvesebb meg már olyanokat írnak egymásnak h az hihetetlen.
2011. febr. 5. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy, HARCOLJ! Ha csak tetszik, HAGYD. Én is szerelmes vagyok, de nem adhatom fel... Mert annyira szerelmes vagyok.... (U)
2011. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy akarsz lenni a százból, és a mostani helyzetnél ezerszer jobban szenvedni, hát szeresd tovább. Amúgy az ilyen fajta fiú kb 40 éves korára fog megkomolyodni és lesz alkalmas bármilyen normális kapcsolatra, ha lesz egyáltalán. Ő nem vágyik egy lányra, csak sok lányra, sőt, minden lányra, sőt, talán bármilyen lányra. Felejtsd el.
2011. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
14-15 év körüli lehet a fiú, ilyenkor persze, hogy élvezi, hogy sok lány legyeskedik körülötte. Én is élvezném ha fiú lennék.
2011. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat de most akk harcoljak? nyomulni nem akarok persze a barátnőm azt teszi:S lehet elfelejtem...

de adok még esélyt hátha ha nem akkor meg nem érdekel már!

2011. febr. 6. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátnőddel meg kéne dumálni a dolgot, hiszen most harcolni fogtok egymás ellen. :/ A barátság fontosabb, mint a pasik, hiszen pasiból jön a következő. Szerintem ne csináld, de akkor már a barátnőd se.
2011. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt mondtam a barátnőmnek h már nem érdekel de ez nem így van és azt mondta nekem a barátnőm h ő nem járna vele csak simán tetszik neki ja mondom de én igazábol szeretem
2011. febr. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!