Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vak lenne a barátom?

Figyelt kérdés
a csúnyánál is csúnyább vagyok, tükörbe se merek néha nézni, mert félek, hogy összetörik, de a szerelmem mégis azt állítja, hogy szép vagyok és piszkál miatta, hogy miért bujkálok mindig és miért nem hagyom magam lefényképezni. De én csúnya vagyok, akkor mi lelte szegénykémet? pedig nálunk fő az őszinteség, mindig őszinte, de ilyenben miért hazudik?
2011. febr. 5. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ízlések és pofonok szokták mondani, ha neki tetszel ne a hibát keresd hanem örülj neki
2011. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Így kép nélkül igazából nem tudom, hogy most tényleg csúnya vagy vagy nem vagy az csak te gondolod. Mert azt is gondolhatod hogy a legundorítóbb förmedvény hozzád képest maga a megtestesült gyönyör, attól még nem biztos hogy így van.


Ha lát minden mást is rajtad kívül akkor kétlem hogy vak lenne. ^^

2011. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Küldj ide egy képet, az alapján meg tudjuk mondani, hogy ronda vagy vagy sem.


1. Csak képzeled hogy ronda vagy a hatalmas önbizalomhiányod miatt, miközben teljesen jól/átlagosan nézel ki


2. Tényleg nagyon ronda vagy, ebben az esetben vagy fura pasid van, akit egyáltalán nem érdekel a külsőd, vagy pedig csak egy lyuk kell neki, és te vagy a legegyszerűbben megszerezhető.

2011. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miután a lányok 90 százaléka azt gondolja magáról, hogy dagadt (pedig 40 százaléknál többen biztosan nincsenek), elképzelhetőnek tartom, hogy te is csúnyábbnak tartod magad, mint amilyen valójában vagy.
2011. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Izééékeh11 ***** válasza:
IGEN!!!KÜLGYÉL KÉPET!!!
2011. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de képet nem küldök, mert van tükröm és eltudom dönteni, hogy igenis csúnya vagyok.
2011. febr. 5. 20:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben sok sikert az élethez, törődj bele hogy egy bányarém vagy, és ez mindenképpen így van mert Te úgy gondolod. A fiúk véleménye lényegtelen. Sőt, dobd ki a barátod is, mivel ha szerinte szép vagy, akkor biztosan hazudik. Nyomorék.
2011. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked van torz énképed, de az is lehet, hogy ő elfogult. Másokat kellene megkérdezni.
2011. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Küldj priviben egy képet, és őszínte véleményt írok. Lehet, hogy egyáltalán nem is vagy csúnya.
2011. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet, hogy eltudjuk dönteni. Én is azt hittem magamról, hogy ronda vagyok, aztán többen azt írták, hogy átlagos vagyok, semmi baj a külsőmmel. Ezért kell képet küldeni, mert biztos te is tévedsz.
2011. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!