Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BenQs kérdése:

Lehet egy fiú ribanc?

Figyelt kérdés
Mármint van egy pár lány pontosabban 5 akik vissza vissza járnak hozzám de csak a szex miatt... ami a legdurvább h nem akarnak tölem semmi mást. ezt igy ki is mondták... persze nem egyszerre jönnek, külön külön bukkan fel egyik másik, akinek éppen nincs aktuális pasia. Az elején még tetszett.. de,most... a multkor az aktus után. Anyit mondott a lány h hu ez jó volt köszi majd jelentkezem és lelépett... én meg ott feküdtem megszeppenve... és azon gondolkoztam h ez már csak akkor lett volna megalázóbb h hozzám vágott volna némi pénzt.
2011. febr. 6. 03:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ó gec de irigy lettem :D Bár lehet hogy nekem is rosszul esne egy idö utan :/
2011. febr. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi lehetsz, de ez a kifejezés kb 25 évesen ragadt rám :) tehát van. Bár nálam ilyen nem volt, hogy lelécelt a csaj.

Kezdd el visszautasítani őket, azzal hogy most kialakulóban van egy komolyabb kapcsolatod...

Lehet még ők kezdenek el nyomulni. :D

Ha meg pénzt adnak, akkor lázadj, hogy ennél magasabb a tarifád :D

2011. febr. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
még soha nem voltam ilyen helyzetben, de rohadtul irigyellek. 6 hónapja nem voltam nővel, szóval ha jönne a végén meg lelépne nekem most az is elég lenne:D
2011. febr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Simán lehet egy fiú is ribi, te vagy a tuti numera, akiért nem kell kaparni, nem mond nemet, egy intés, és fűrészel.

:)

Bár én a "hímr.ingyó" kifejezést hallottam eddig, gondolom stimmel.


Ha nő lennél a "f.sztarisznya" kifejezés vagy a "ge.ciputtyony" lenne helytálló, mert ha 5 pasiról lenne szó, azok csak üríteni járnának rád.

Ciki.

Bocs, de tényleg.


30N

2011. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet r*banc fiú is:D Nem tudom, hogy a nők miért mondják azt ha fiú csinálja akkor ők nem:S De igen! R*banc vagy.
2011. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A férfi nem egyik kiváltsága, hogy nem lehetünk ribancok:)


Amúgy irigyellek.

21f

2011. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért elárulhatnád a sikered titkát?

Szerintem sokan kíváncsiak rá....

2011. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nincs titok asszem csak igy alakult.

Tehát lehetek ribanc a szó lealacsonyító értelmében. Annak ellenére h nem lány vok.

Köszi a válaszokat.

2011. febr. 7. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!