Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerlmes vagyok a z eggyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerlmes vagyok a z eggyik lánybarátomba és nem is köszönök neki meg semmi mert el akarom felejteni de azt mondják hogy bunkó vagyok hogy nem köszönök neki meg hogy rá se nézek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
miért nem próbálsz vele összejönni?
2011. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előbb mondd el neki hogy mit érzel és másoknak is és ha tudják, hogy miért nem köszönsz, akkor nem gondolnak bunkónak.
2011. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha barátok vagytok, akkor felejtős a dolog, mert a lányok azzal a fiúval szoktak csak barátkozni, aki nem jön be nekik külsőre. Tehát ha lenne esélyed nála, már tudnál róla. Viszont ez így tényleg bunkóság, ne mondd meg neki, de azért köszönj és ne kerüld!
2011. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!