Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Nem értem:S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Nem értem:S

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik.Eddig sokat nézett, állandóan a közelemben volt szünetekben, viszont nem ismerjük egymást, csak egymás mellett van a termünk. Nagyjából év eleje óta csinálja ezt, viszont nekem csak mostanában kezdett tetszeni. Kb. 1-15, hete már szemezünk is, szóval gondolom látja, hogy észrevettem. Két napja viszont ha ott vagyok a közelében ha észrevesz mindig rám néz aztán gyorsan elkapja a fejét. Akikkel beszéltem róla, eddig azt mondták, hogy tetszem neki, még talán el is hittem, de ezt nem tudom mire vélni:S
2011. febr. 8. 16:37
 1/4 anonim válasza:
lehet ha beszélsz vele többre mész..... :D
2011. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ez szinte biztos, de írtam, hogy nem ismerjük egymást, én meg nem merem leszólítani
2011. febr. 8. 16:45
 3/4 Fülünyúl ***** válasza:
Akkor egy darabig még mindketten szégyenlősen elkapkodjátok a tekinteteket míg az egyik meg nem unja és nem kezd el másik srác v. lány felé tekintgetni. Ez ilyen gyerekes játék. Ha valaki akar valamit, meg eleve szemeztek jó ideje, oda kell menni beszélgetni, ismerkedni. Aztán vagy lesz belőle valami, vagy nem. Nem halálos.
2011. febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá vmi indokkal!
2011. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!