Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ezen felül kereked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ezen felül kerekedni? Megkeseríti az életem.

Figyelt kérdés
sziasztok..lehet hogy ez nem olyan nagy probléma.. de önbizalom hiányom van... 20 éves srác vagyok és az a helyzet hogy úgy veszem észre hogy tetszem a lányoknak.. de nem tudok felül kerekedni az érzésen ami elfog ha elhatározom magam hogy oda megyek beszélgetni vagy bármi más.. kérlek titeket, adnátok nekem valami tanácsot? mennyek pszichológushoz? szeretnék egy barátnőt és tudom hogy nem fog menni ha nem teszek érte... de itt van a fejemben az érzés.. és nem tudok tőle szabadulni... :S
2011. febr. 10. 19:25
 1/5 tsz-tag ***** válasza:
ha kapósabb tipus vagy mi lenne ha nem gondolkodnál csak tennéd a dolgod?Csavarj le 1-2 vodkát előtte ha ittasan könyebb a gátlásaid levetni
2011. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátom, húzd össze a nadrágod és legyél tökös! Menni fog az, nem kell ide más segítség csak HIGGY BENNE.
2011. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szűz vagy még?Pesti vagy?Linkelnél magadról képet?
2011. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre van is megnevezés: ÁFF: általánosan fusztrált férfi.

Ez mindenkiben benne van, kis gyakorlással felül lehet ezen kerekedni. A visszautasítástól való félelem és egyéb dolgokat kell leküzdeni, és utána nem lesz baj.

Vedd át magadban, hogy mégis mi van akkor, ha mégis visszautasít? Többet nem találkoztok, és te tudod, hogy miről maradt le ;) Ha tetszel a lányoknak ahogy írtad, akkor 1 lépés előnyben vagy, beszélgess velük, ismerkedj, aztán ha érzed, hogy kölcsönös a dolog, akkor menni fog minden magától.

2011. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen dolgot tehetsz. Kösd fel a Liberót, és menj oda hozzá. Igaz, hogy ott az az érzés, de ne érdekeljen. Csak az járjon a fejedben, hogy egyszer úgyis túl kell esni rajta, akkor meg minek várni vele... Próbálj meg gátlástalanul, hideg vérrel cselekedni. Hagyd figyelmen kívül azt az érzést, ami akadályoz.
2011. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!