Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkeseríti az életünket. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkeseríti az életünket. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy nagyon jó haverja. Rossz anyagi háttere van és rémes családja. Ezért sajnálja őt mindenki. A srác ki is használja ezt a sajnálatot elég rendesen.


Rengeteg haver veszi körül és mindenki kinyalja a fenekét is. Viszik minden felé, munkát találnak neki, segítenek amiben tudnak, kifizetik a költségeit. Ezért egy beképzelt, pökhendi és kibírhatatlan fiúvá vált. Olyan mint egy elkényeztetett kis királylány. A páromnak nem voltak előttem komolyabb kapcsolatai. A srác tehát megszokta hogy annak ellenére hogy van nője a páromnak, mégis ő az első számú haver, mindenhová elkísérte stb.


Mi a párommal már egy éve együtt vagyunk, minden nap találkozunk, fél éve együtt lakunk.


Eleinte a srác mindenhová követett minket. Mindig ott volt, a randiaink nagy részén is. Pofátlan pióca, rengetegszer beszéltünk vele erről de nehezen fogja fel és nehezen kopik le.


Eljutottunk arra a szintre x hónap alatt, hogy visszavettük a vele való találkozásokat. Hogy amikor elmegyünk valahová őt nem visszük. Ezen ő gyakran besértődik (múltkor azon sértődött meg hogy a randinkra nem jöhetett). Mindig kedves voltam vele, mindenki az vele.


Mégis mostanában rosszindulatúan oda-oda szúr, már a párommal sincs kedvem találkozni ha ez a gyerek ott van. A párom szülei előtt próbál leégetni, percenként piszkál, aláz. 22 éves vagyok, a srác 3 évvel fiatalabb. Nem tűrtem és nem is tűröm el ezt senkitől, vele mégsem tudunk mit kezdeni.


A párom rendszeresen és keményen rászól, a párom apukája is, a srác pedig mostanában elengedi a füle mellett a dolgokat.


Megmérgezi a kapcsolatunkat, hatalmas düh gyűlt fel bennem. A párom mégis jóban van vele, szüksége van rá hiszen a legjobb haverja. Látom rajta hogy két tűz közé esett, és gyakran megsajnálja a srácot. Ennek ellenére én vagyok az első, engem vesz mindig előre, nem akar elveszíteni.


Nem tudom mit tehetnénk már. Mondjam meg a páromnak, hogy úgy érzem, hogy mi ez a srác miatt fogunk szétmenni? Hogy lassan már ott tartok hogy inkább nem találkozok vele csak ne kelljen látnom a haverját?


A sráccal hiába beszélek, nem fogja fel, nem érdekli a dolog. Irigy és féltékeny hogy kihagyjuk a párkapcsolati dolgainkból, irigy hogy boldogok vagyunk és neki nincs barátnője. Az lenne neki az ideális ha én nem lennék és akkor a párom ismét 100%osan ráérne. Akkor nem érezné magát ekkora lúzernek, ha a párom is elveszítené a boldogságát.


Olyan mint egy kutya. Ha elkényeztetik, belé harap a gazdába. Ha keményen rászólunk, ideig óráig visszahúzódik és normálissá válik. Ha a kisújjunkat nyújtjuk lerágja a kezünket tövig.


Veszekedést generál sokszor köztünk, mi meg hülyemód sokszor bedőlünk. Mit tehetnénk?


2011. ápr. 5. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a párodnak kéne lerendeznie a gyereket mert ő kötődik hozzá a legjobban.

Tehát a párodat vedd rá hogy beszélje meg a gyerekkel hogy változtasson a modorán.

A szavaidból az tünik ki hogy a párod nem egy vadálat típus.

De azért próbálja meg.

2011. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A párom sokszor beszélt vele. Próbálta kedvesen, próbálta undorító stílusban. A páromat nem kell félteni nem egy kis nyimi nyomi, elég nagy hangja van, és volt már hogy elkapta a srác torkát annyira kikészítette az idegeit. De ezeket hamar elfelejtik úgy tűnik...


A másik meg, hogy a srác piszkosul sunyi és pofátlan. Csak azért és akkor kussol, ha a párom rámordul. Nem tiszteletből, hanem azért mert fél tőle.


A párom egyedül ezt nem tudja megbeszélni a sráccal mert már megszámlálhatatlan sokszor beszélt vele, és csak 1-2 hétig fogta fel, utána ismét visszarázódott a gyerek. Hihetetlenül buta, ostoba nem fogja fel a dolgokat.


Ezért sem tudom hogy jó ötlet lenne ha ketten beszélnénk vele? Ha akkor hoznám fel a témát ha hárman vagyunk ott? A párom már kezd belefáradni és én is.

2011. ápr. 5. 16:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Szerintem nem a legjobb barátja a párodnak,csupán sajnálja és már emiatt bűntudatból nem akarná teljesen lekoptatni.


A pároddal is van gond,ha hagyja,hogy így kiidegeljen téged ez a dolog.

Szépen le kell koptatni teljesen,és nem visszavenni a találkozókat,hanem új barátokat megismerni és azokkal eljárni....A párod találkozzon vele ritkán,akkor is max 1órát,és ha veled van a párod,sose legyen ott az a srác.Meg kell mondani bocs most kettesben akarunk lenni,hisz ez egy kapcsolat lényege!

2011. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Most nem értem.Egy fedél alatt laktok a sráccal vagy nem?

Ha nem akkor ki kell zárni és kész egy idő után már nem nagyon fog jönni.

2011. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, jól látod a helyzetet. Az első mondatod teljesen így van. Én is így látom.


Ezt kéne tenni, csak ugyebár ott a szánalom amit érez a srác iránt, és ez megnehezíti a dolgot.


A másik hogy rengeteg ilyen volt hogy szóltunk neki, hogy bocs most zavarsz és akkor el is ment. De ezeket nem fogja fel, nem veszi magára. Megpróbálom megfogadni az ötletedet, hátha beválik.


Azért még várok hozzászólást, mert nagyon nem tudom mitévő legyek, mi lenne az ideális.

2011. ápr. 5. 16:35
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem lakunk egy fedél alatt a sráccal. A srác egy utcával arrébb lakik és hivatlanul jön.


A párom volt ilyen téren a hibás mert annak idején hagyta hogy a fejére nőljön. De most ezt rendbe kéne hozni.

2011. ápr. 5. 16:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Én egy bunkó vagyok, baromira nem bírom az ilyen embereket, és van pofám hozzá, hogy ezeket meglépjem, tehát én a következőképp oldanám meg:

Ha randira mentek és követ, és nem ért a szép szóból, hogy ne kövessen: Fogod, megálltok, ahol épp vagytok, megfogod a vállát, megfordítod, hogy te szépen most arra mész, mi meg a másik irányba. Ha jön továbbra is, akkor ráordítasz, hogy "takarodjál a **szabadon választott úticél**-ba" és lökd meg, hogy tűnjön el. Ha ennyiből sem ért, ráhívod a rendőröket zaklatásért. Ha megsértődik az ő baja. Nem a te barátod. Ha a pasid meg nem bírja megnevelni és lekoptatni a tagot a ti randitokról, akkor viselje el azt a szégyent, hogy a barátnője kénytelen elküldeni a srácot. Ha még rád haragszik, akkor ne is haragudj, de valóban ő miatta fog tönkremenni a kapcsolat. Ha őt nem idegesíti legalább ugyanannyira a dolog, akkor nincs értelme erőltetni, bármennyire is fáj.

Ha rátok tör otthon, akárhol, ahol nem kéne lennie, pedig fogod, kikíséred az ajtón, és rázárod.

Az ilyen a szép szóból úgysem ért, ha pedig nem tudsz vele bunkó lenni, sehogy sem fog megoldódni a probléma.

Bocs, nem tudom, hogy segített-e ez bármit is.

20L

2011. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is baráti érzései vannak a párod iránt. Szerintem hagyd őket kettesben, ha odatolakodik a randitokra, és előbb-utóbb a párod fogja elkergetni.
2011. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

16:37 teljesen jól látod, nem ért a szép szóból. Vagyok már én is ennyire bunkó hogy így elküldjem. Nem is rossz ötlet :D Csak félek hogy utána azt kapom (mert egyszer kaptam a fejemhez) hogy szegény gyereket én kergetem el.


Utolsó: gondolkoztam már ezen én is. A nőket lenézi, senki nem felel meg neki. neki a párom kell, mint haver. Kisfiú ő még, nem akar energiát fektetni egy kapcsolatba. nem tudom homi-e, azt tudom hogy ha én lelépnék, akkor a párom utánam jönne. Volt már erre 2szer példa, és akkor sem vette észre magát a srác.

2011. ápr. 5. 16:41
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha megmondom vagy mondjuk neki hogy a párom és én szeretnénk kettesben lenni, felfogja, megérti. De legközelebb ugyan úgy szólni kell neki, mert nem ismeri fel a helyzetet. nem veszi észre hogy zavar. A célozgatásból meg nem ért.
2011. ápr. 5. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!