Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Lefeküdjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már nagyon régóta ismerkedem interneten keresztül és mindig akart velem találkozni, csak én nem mertem, mert kövér voltam, de már lefogytam és most szívesen taliznék vele. Mondtam is neki, hogy nem akarok komoly kapcsolatot és benne lennék abban, hogy lefeküdjek vele az első talin. Az érdekelne, hogy szerintetek ez nem lenne gusztustalan dolog így első randin lefeküdni??? Ráadásul neki van barátnője és nem zavarna azt írta, hogy titok lenne és ez engem sem zavar csak az, hogy neki ott a barátnője én meg csak arra kellek neki. Ja és még szűz vagyok és nem tom, hogy jó lenne e kocsiban elveszíteni! Igazából nagyon érdekel, hogy milyen a szex és nem hiszem, hogy létezik az igazi szóval ez tényleg nem zavar, hogy csak így első talin.

Ti mit tennétek a helyemben? Lefeküdjek vele?


2011. febr. 10. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
hát végülis lefeküdhetsz vele, de azért ne az 1. randin,és vigyázz hogy nehogy beleszeress a srácba, mert akkor nagyon nagy bukfenc lesz. :)
2011. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Butaság lenne, ha szereted. Meg van barátnője és ezt így megtennéd? Ügyes vagy:)
2011. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elásnám magamat. Jó mélyre!

Hogy tudsz ilyen kérdést feltenni?

Lehet, hogy csak én vagyok maradi, de igenis nekem fontos volt, hogy olyannal veszítsem el, akit szeretek és ő is szeret engem és nem csak arra kell, hogy most egyszer megdugjam azt csá.

Az meg a másik szép dolog, hogy első talin... Ehhez szerintem nem kell különösebb hozzáfűzni való.

És még arról nem is beszéltem, hogy mi van ha valami betegsége van a csávónak? Ha sokszor csinálja így, akkor könnyen elkaphat ezt azt ettől attól.


Nos a végeredmény, hogy szerintem NE feküdj le vele, vagy ne az első talin...

És bocsi az elején a hangnem miatt csak nem értem a mai fiatalokat...

Hány éves vagy, ha szabad tudnom?:-)

2011. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened, ha nagyon zavar, hogy csak arra kellesz neki, akkor ne! (Mert sajnos ez van, csak arra kellenél neki.) Más kérdés ha neked is csak arra kell a fiú. Csak legyél biztos benne, hogy tényleg csak szexet akarsz-e vele, illetve, hogy utána nem fogod rosszul érezni magad.
2011. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nehogy!!! az 1. annál sokkal komolyabb!!! lehet igazi téll nem létezik de azért ennyire mélyre ne...am van elég krva..ne állj be a sorba...kövér csajok is találnak ennél sokkal jobbat, de ha még le is fogytál akkor főleg simán lessz jobb...am ennyi erővel a lábadat széttárhatnád 1 tér közepén és ugyanott vagy...

18f

2011. febr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát persze. Első randin autó hátsó ülésén elveszteni... NINCS is ennél romantikusabb.
2011. febr. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem ne! Pláne, ha szűz vagy. Az első alkalomnál lehetnek gondok is, lehet nem menne egyszerűen, na meg autóban... Én másfél év után feküdtem le a barátommal és most leszünk 3 évesek. S nekem van jó pár kg túl súlyom :S -Sajnos... Remélem jól döntesz...
2011. febr. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lehetsz első randin kapca, de ne akkor mikor a szüzességedet veszíted el, az legyen már szép
2011. febr. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

amúgy milyen a pasi barűtnője? mert ha megcsalja, akkor őt sem szereti

neked az hogy esne, hogy akit szeretsz, akivel jársz az megcsalna műs lánnyal, úgy mint ahogy veled csalná meg a barátnőjét ő?

nem lehetne olyan pasival, aki szabad, és aki nem használna ki téged, ha meg akarja csalni a nőjét ugyis megteszi más nőkkel, de akkor lenne benne annyi h szakít vele és nem megcsalja. Szal hova valósiak vagytok, és miért akarja megcsalni a lányt? Szép az a lány?

2011. febr. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. A barátnője nem tom hogy néz ki, de azt írta, hogy nagyon sokat veszekednek. Igazából már döntöttem is és köszönöm szépen a segítséget:)
2011. febr. 11. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!