Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire lenéznek, amiért még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire lenéznek, amiért még nem igazán kerekedtem ki?

Figyelt kérdés

Személy szerint semmi problémám nincs magammal, ugyanis még felnőtt koromig a testem nagy változásokon fog keresztülmenni, s tudom, hogy ki fogok kerekedni pont ott, ahol kell. Azonban a mai társadalom elkorcsult értékrendje elbizonytalanít. Így kezd bennem az az érzés előtörni, hogy nem vagyok jó, én sose leszek olyan, mint a többi lány. De Istenem! 14 éves vagyok.. Miért kellene nekem már most úgy kinéznem, mint a mostani tiniknek? Majd amikor arra kerül a sor, hogy tényleg párkapcsolatot alakítsanak ki kissé idősebb korukban, már nem lesz ilyen jó testük.


Azt mondják, hogy felnőtt koromban jó nő leszek, mert nagyon formás alakom van, csak épp még nem kerekedtem ki bizonyos helyeken. Tehát ez az egész őszintén nem érdekelne még 2-3 évig.


Szeretném, ha megnyugtatnátok, hogy még nincs mindenkiben ennyire elkorcsult értékrend egy 14 éves lánnyal kapcsolatban, hogy szörnyű, meg rá se néznétek, mivel nincs sok mindene!


Természetesen azt is elfogadom, ha épp az ellenkezőjét írjátok.. Köszönöm a válaszotokat!


14/L


2011. febr. 11. 22:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
'azonban a mai társadalom elkorcsult értékrendje elbizonytalanít' -> dehogy vagy te 14, ilyet 14 éves nem ír...
2011. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát akkor ne hidd el.. 14 éves vagyok, és ezt komolyan mondom.. Olyan fogalmazást írok, hogy a tanár elsírja magát.. Ha összeszedem magam, tudok én.
2011. febr. 11. 22:34
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyébként meg tudatalatt szimpátiát szerettem volna kelteni bennetek azzal, hogy az intelligens oldalamat mutatom :D
2011. febr. 11. 22:35
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
xDD egóóó a köbön..
2011. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ettől még nem gondolnám magam egoistának, hogy leírtam intelligens vagyok.. Kérlek addig ne ítélkezz rólam, ameddig meg nem ismertél, ugyanis nem igazán vagyok egoista :)
2011. febr. 11. 22:39
 6/20 anonim ***** válasza:
61%

Ne foglalkozz azokkal akik esetleg lenénéznek téged! Nem a külsőségek határozzák meg egy ember személyiségét.

Örülök, hogy a mai világban vannak még hozzád hasonló gondolkodású emberek, főleg a Te korodban kedves kérdező! Érett és szimpatikus is vagy egyben, csak így tovább! ;)

2011. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi probléma. Sőt ... a te eseted a normális. Örülj neki hogy van eszed, és ne foglalkozz a többiekkel. Egy 14 éves lány még gyerek, és ez nyugodtan így maradhat még 2-3 évig.

Kamaszkor végéig meg sokat fogsz még változni, az biztos. Nem kell kapkodni. Fizikailag előbb érnek a mai lányok, ez igaz, de hiába néz ki úgy testileg egy 13 éves lány, mintha min. 16 lenne, amikor még a 18 is bőven le lehet maradva szellemileg. Fizikailag gyorsabban fejlődnek, ennek egyik oka hogy minden bolti sz@rt hormonkezelnek, amit igencsak betiltanék :)

Megnyugtattalak? :)


Darrien

2011. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%

Kedves Kérdező!


Ha téged nem zavar, hogy szexuálisan senki sem talál vonzónak, akkor nem probléma. Magamból kiindulva, mikor én ennyi idős voltam, már erős késztetést éreztem arra, hogy szexuális életet éljek, s jól esett, hogy a férfiak is megkívántak engem.

Egyébként meg ne törődj azokkal, akik lenéznek téged. Fel a fejjel! Vannak olyan negyvenes férfiak is, akik kifejezetten a kislányos alkatra jönnek izgalomba! Mazsolázgass közülük! Ha pedig betöltöd a 18. életévedet, már rakathatsz be szilikont a melleidbe. Kitartás!

Üdv.: 16/L

2011. febr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kedves Sleeping Beauty! Nem hinném, hogy a későbbiekben szükségem lenne szilikon mellekre.. Az meg, hogy 40 éves idősödő féfiakkal kavarjak? Köszönöm szépen, de nem.. A kérdésem nem arra irányult, hogy mit tegyek ilyen testtel.. Tudom, hogy változni fogok, s nekem is lesz mindenem.. Csak egyszerűen mélyen legbelül zavar ez a gondolkodásmód.. Nem mellékesen vannak olyan fiúk, akik vonzónak találnak. Azt gondolom, hogy veled a jövőben nagyobb problémák lesznek, mint velem. A többi kérdéshez írt válaszaidból kiderül, hogy 16 évesen aktív szexuális életet élsz, ez nem is lenne gond.. Viszont ha neked mindenre az megoldás, hogy dugjatok egy nagyot, vagy keféljetek egy kiadósat, akkor már alapvető problémák vannak. Továbbá az is kiderül, hogy need az emberi külső fontosabb, mint a belső. Bocsi, hogy most trágár leszek, de ilyenekből lesznek a kiégett ku*vák.
2011. febr. 11. 23:22
 10/20 anonim válasza:
65%

Természetesen ezzel nincs probléma, valaki előbb nő meg itt-ott, valaki később...


De kicsit eltérve a témától... ennyire ne legyél már elszállva magadtól, azt hiszed mert a köznyelvben nem olyan gyakran használt szavakat írsz, attól már annyira IQ bajnok, kicsit vegyél vissza az arcodból, és lehet több pasid is lesz :D

2011. febr. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!