Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire érzitek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érzitek, hogy a szüleitekkel való kapcsolat, vagy éppen a szüleitek egymással való kapcsolata befolyásolja a ti szerelmi életeteket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 16:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
11:29 vagyok. Ja, és mindig azt hallottam, hogy mit gondolok én, ki fog így szeretni engem, hogy ennyire pl. rendetlen vagyok, stb. Ezért élből így kezdtem az ismerkedést, hogy felsoroltam az összes - anyám által vélt - rossz tulajdonságomat... Valamint az hallottam még naphosszat, hogy egy gyerek - vagyis konkrétan én - hogy tönkre tette az ő életét, rám ment a fiatalsága (holott baromi későn szült). Előttem ezek alapján a konzekvencia: a gyerek apja úgyis lelép, a gyerek meg hatalmas áldozatot jelent, rámegy az egész életem. Soha nem akartam gyereket, mert attól rettegtem, hogy én is olyan anya leszek, mint az enyém, és senkit nem akartam erre kárhoztatni. Ma már lehet, hogy másképp gondolnám, és most már talán készen állnék az anyaságra, viszont nincs az a pasi, akinek elhinném, hogy nem fog lelépni, egyedül meg nem nevelnék gyereket, nehogy olyan anya legyek, mint az enyém...
2011. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
21:10 és 11:29, hány évesek vagytok?
2011. febr. 15. 12:07
 13/24 anonim ***** válasza:
21:10 vagyok,de hajszal pontosan ugyan az a helyzet mint 11:29-nel.Mintha csak magamat 'hallgattam' volna!Egyebkent en 20 eves vagyok.
2011. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
11:29 én viszont 10-zel több, mint 21:10...
2011. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Anyám és apám kapcsolata megszokássá vált,egy szerencsétlen álszent és hamis kapcsolat,apám gyávaságának köszönhető,hogy nem váltak el,és már nem is fognak.Illetve még annak köszönhető,hogy neki nagy családösszetartó elvei vannak,ő nem hisz a különélésben,akármilyen is a másik fél.Anyám egy borzasztó manipulatív kattant nő!Az anyám általi hatalmas elnyomást nagyjából megoldottam,mikor el tudtam költözni,és elkezdtem élni az életem.A kapcsolataimra annyi hatása van,hogy sok mindent a hátuk mögött csináltam,mert sose engedtek semmit.És az,hogy anyámat szégyenlem a mai napig mások előtt.A párkereséssel nem volt gondom,ellenben velük,szóval arra nincsenek befolyással,viszont a személyiségem minden negatívuma szerintem anyám miatt van...Görcsberándul a hasam,ha csak megcsörren a telefon és ő az!
2011. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
12.21 vagyok,ja és még annyit,hogy az én anyám is világ életébe lealázott,főleg mások előtt.A mostani párkapcsolatomról azért tud,mert azt hajtogatta évekig,hogy én ilyen kövéren egy pasinak sem fogok kelleni(sose voltam kövér,de már gyerekkoromba fogyitáborba küldött,ahol csak 3napot bírtam a nálam 10x kövérebb szőrös,pattanásos koravén gyerekekkel!),és hogy fogyjak le.Tönkrevágta az életem,ahányszor csak egy ruhaboltban megalázott,és ahányszor csak adott egy fogyitablettát,amit a mai napig rendel!Aztán elegem lett és megmondtam,h van pasim és imádja a testem!Bár neki nyílván fingja sincs milyen a jó szex:DDD
2011. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

12:21-nek

11:29 vagyok. Muterom hatalmas manipulátor, mindig Oscar-esélyes az áldozat szerepének alakítása az ő előadásában, ezért ha vk mindenáron meg akarta ismeri, sanszosan lapát lett a vége. Ha mégis belementem, muterom mindig adta a szuper anyát... mely kapcsolatom gyors hanyatlásához vezetett.

2011. febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

12.21vagyok:

Én szerencsére ritkán viszem haza a párom,persze akkor ő is adja a szuper anyát...Már elmeséltem a páromnak,milyen is ő valójában,és szerencsére nem dől be anyámnak!

Nálad miért lett lapát a vége?Kiismerte anyádat,vagy anyád marta el tőled?

2011. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

21/L vagyok, nem néztem mikor írtam ide.

Én pontosan ilyen dolgok miatt nem avatom be anyámat mostmár egyáltalán a szerelmi életembe. 16 éves korom óta vannak pasijaim, akik közül akárhányat bemutattam neki, a reakció ugyanaz volt: suttyó kis senkiházi szär alakok. A mostani barátomnál (1 éve vagyunk együtt) egyszeri látás után (a srác egyszer meglátogatott mikor még ismerkedtünk, mert beteg voltam) kijelentette anyám, hogyha nem szakítok ezzel a fiúval, akkor kirak itthonról, feljelenti, de bármi áron el fogja távolítani a közelemből. Kinevettem, azóta is együtt vagyok ezzel a fiúval, nem merte feljelenteni, és ki sem rakott. Bár mostmár ott tartok, hogy munkát keresek, és az első fizetésemből húzok elfele innen, minél távolabb anyámtól, még akkor is, ha egy koszos kis purtiban kell majd élnem. (Barátomhoz sajnos nem költözhetek, mert nagyon szegények és így is két kistesójával laknak egy szobában.)

2011. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
11:29 azért lett lapát, mert bedőltek neki, és innentől még valakitől hallgathattam, hogy anyám mennyire jó fej, és nekem mennyire nincs igazam... és hát aki nem mellettem áll.. Egyébként anno a vőlegényemet elmarta mellőlem...
2011. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!